Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 89 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Νικόλ την ξέρουν όλοι όσοι βολτάρουν στο Βαρδάρη. Κάποιοι είναι τακτικοί πελάτες ( και η αφεντιά μου πλέον ). Η ηλικία είναι πια εμφανής στο πρόσωπό της και αυτό να αποτρέπει πολλούς, συν τα σημάδια από κάποιο αυτοκινητιστικό δυστύχημα, συνήθως τους πιο πιτσιρικάδες που κυνηγάνε τραγανά πιπίνια, αλλά το gfe και η απόλαυση που δίνει ιδίως άμα σε μάθει είναι απερίγραπτα. Νικόλ γλυκειά μου, δεν με νοιάζει, είσαι γυναικάρα όπως και να χει το πράμα ! Νομίζω οτι πηδάω την σεξυ καυλιάρα γειτόνισσα, ή καμια μιλφοδασκάλα.

Το μεσαίο δωμάτιο που μπήκα δεν έχει τόσο καλό στρώμα, το τελευταίο στο βάθος είναι προτιμότερο. Δε τσατσά είχε μόλις σφουγγαρίσει.Αγκαλιές και χουφτώματα αρχίσαν να πέφτουν όταν με είδε στο δωμάτιο, μιας και ξεκάβλωνε άλλους 2 πριν φτάσει σε μένα, οπότε περίμενα. Τυπική κουβεντούλα και γελάκια ... μα έδειχνε λίγο πιεσμένη, και την άκουγα πριν να τρέχει στις τακουνάρες με το φωτιστικό εφφέ. Λές σκέφτομαι να μου βγάλει βιασύνη ;;;;;; Κάπου εκεί άρχισε το γνωστό στριπτήζ, απομεινάρι της πρότερης καρίερας της, όπου τα χουφτώματα συνεχίζονταν. Για αρχή την βάζω να στηθεί στα 4 τουρλώνοντας τα οπίσθια για χάδια και περιποίηση. Παρότι δεν προλάβαινε να κλείσει μπούτι, είχε πλυθεί και ήταν πεντακάθαρη και μοσχομυριστή. Μετά βουρ στις βυζάρες, ω λαλααα, Νικόλ στην επόμενη επίσκεψη θα τις πιτσιλίσω ! Κάπου εκεί έρχεται η γνωστή ατάκα " και τώρα θα γλείψω μπούτσο σου μωρό μου", και μετά η ρουφηχτή, υγρή, και χτυπητή σε μάγουλα και γλωσσίτσα πίπα της. Η καπότα έχει τοποθετηθεί με το στόμα βεβαίως βεβαίως. Εκεί χάνω τα λογικά μου και περνάω τα επόμενα λίγα λεπτά απολαμβάνοντας την φοβερή αίσθηση και τα ηχητικά εφέ. Ποιά βιασύνη, ήδη έχει περάσει δεκάλεπτο και ακόμα παίζουμε με τα σώματά μας, οι ανησυχίες μου χωρίς λόγω ... - Θές να με γαμήσεις ; Το ρωτάς βρε Νικόλ ; Μμμμ στα 4 η θέα είναι άψογη και η αίσθηση από τις βυζάρες να κρέμονται δεν περιγράφεται. Τελείωμα στο στοματάκι της εντός λάστιχου. Συνεχίζουμε με κουβεντούλα και καθαριότητα. Με τις υγείες μας ! Την έχω συναντήσει 7-8 φορές το τελευταίο τρίμηνο και ακόμα δεν βαρέθηκα. Μερικές φορές νιώθω οτι πειραματίζομαι, τα πιπίνια είναι μεζέδες και η κότα η ζουμερή είναι το πλήρες γεύμα ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού