Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 159 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πέρασε σχεδόν εβδομάδα από τότε που γύρισε από τις διακοπές της η Βουλγάρα Νταϊάνα και ακόμα δεν την είχα επισκεφτεί. Οι εντυπώσεις μου από την πρώτη μας συνεύρεση πολύ θετικές. Έτσι λοιπόν, αν και όχι με ιδιαίτερα έντονη ερωτική διάθεση, είπα να ανανεώσω τη γνωριμία μας. Ξαναβλέποντάς την η κοπέλα μου φάνηκε πιο όμορφη από την πρώτη φορά, ίσως γιατί ήταν φρέσκια από τις διακοπές της. Είναι ψηλή και λεπτή, 30 με 35, με πολύ γλυκό πρόσωπο, που το στολίζει ένα διακριτικό χαμόγελο. Γενικά όλα σ' αυτήν την κοπέλα είναι χαμηλών τόνων, ήρεμες κινήσεις που δείχνουν μία αρχοντιά, αλλά και αποφασιστικότητα! Δέχτηκε και ανταπέδωσε φιλιά στο στόμα και έβαλε και τη γλώσσα (παιγνίδι γλώσσας με γλώσσα, όχι βαθειά ρουφηχτά). Τα προκαταρτικά της στα όρθια με καύλωσαν αμέσως, της έβγαλα το σουτιέν και άρχισε μία πολύ ικανοποιητική γυμνή πίπα,εναλλασσόμενη με φιλιά στο στόμα και γλείψιμο στις ρώγες. Ήταν συντονισμένη και καταλάβαινε αμέσως τί ήθελα. Όταν αισθάνθηκα πως ήλθε η ώρα να ξαπλώσουμε, το κατάλαβε χωρίς να πω τίποτα, ίσως από μία αδιόρατη κίνηση του κορμιού μου, και, πέφτοντας ανάσκελα, έβγαλε το βρακί της και μάζεψε το κομπινεζόν γύρω από τη μέση. Δεν με ενόχλησε που δεν έφτασε στην απόλυτη γύμνια, έχω την αίσθηση ότι, αν της το ζητούσα, θα το έβγαζε και αυτό. Στη συνέχεια κατέβηκα στο καλογραμμένο μουνί της, αυτή άνοιξε τα πόδια και μου έδωσε την ευκαιρία για ένα παρατεταμένο γλείψιμο στο οποίο ανταποκρινόταν με διευκολυντικές κινησούλες και διακριτικούς αναστεναγμούς. Προς το τέλος ακανόνιστοι σπασμοί και βαρυανάσεμα, χωρίς μεγάλες δηλώσεις του τύπου "χύνω" και τα σχετικά. Το μόνο αρνητικό αυτής της φάσης είναι ότι πήρα τρεις μουνότριχες στο στόμα, από τις οποίες η μία με ταλαιπώρησε αρκετά γιατί κόλλησε στο λαρύγγι και αναγκάστηκα, αφού είχα φύγει, να την κατεβάσω με άφθονη μπύρα. Δεν έδειξε βιασύνη ούτε μία στιγμή. Μόνος μου έκρινα ότι πλησίαζα τα όρια του χρόνου και αποφάσισα ότι δεν θα έκανα χρήση του γυμνού τελειώματος στο στόμα που μου είχε προσφέρει την πρώτη φορά αλλά θα θα έχυνα στο όμορφο μουνί της. Πρώτα όμως της έκανα για αρκετή ώρα γυμνό πινέλο στο οποίο δεν έφερε καμμία αντίρρηση, αφού της εξήγησα ότι δεν είχα σκοπό να μπω μέσα της. Έχω την εντύπωση πως θα με άφηνε να βάλω και το μισό κεφάλι, αλλά δεν το επιχείρησα γιατί είχα δώσει το λόγο μου.. Πάντως, όσο κράτησε, είχαμε πολλά φιλιά στο στόμα, λιγωμένα βλέμματα στα μάτια και ελαφρό χαμόγελο. Μετά καπότα και μέσα. Ωραίο κούνημα και μικρά βογγητά που, ακριβώς επειδή δεν είχαν τίποτα θεατρικό, σχεδόν σε έπειθαν ότι είναι γνήσια... Τέλος πάντων, έχυσα με όλη μου την άνεση και έμεινα μέσα της μέχρι να νοιώσω να φεύγει και η τελευταία σταγόνα. Και εδώ δεν έδειξε την παραμικρή βιασύνη. Πότε επί τέλους θα καταλάβουν όλες οι κοπέλες ότι αυτά τα τελευταία λίγα δευτερόλεπτα κάνουν τη μεγάλη διαφορά ανάμεσα στην αίσθηση ενός ολοκληρωμένου γαμησιού και μιας ξεπέτας; Πάντως η Νταϊάνα το καταλαβαίνει και αυτό δείχνει τη εμπειρία της. Όταν πια σηκώθηκε της κούμπωσα το σουτιέν και αποχαιρετηθήκαμε με ένα ακόμα τρυφερό φιλί. Ναι, θα ξαναπάω πολλές φορές, καλά να είμαστε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
LAMB
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2011
Αν κατάλαβα καλά έτριβες το πουτσοκέφαλό σου γυμνό στο μουνί της;
Π
Πύρκαυλος
09 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι.
09 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άμα λέω μετά ότι γυναίκα είναι από τις πλέον επικίνδυνες, με λένε υποχόνδριο...
Π
Πύρκαυλος
10 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δες τώρα, αν δεν θέλεις, μπορείς εσύ να μην πηγαίνεις σ' αυτήν, είναι όμως ντροπή να κατηγορείς άλλον άνθρωπο σαν επικίνδυνο. Μήπως προτείνεις να στηθεί και κάποια πυρά γι αυτήν και για τους πελάτες που κατά τη γνώμη σου παρεκτρέπονται; Αλήθεια, το κάνεις για να προειδοποιήσεις άλλους πελάτες; Αυτοί δεν έχουν δική τους κρίση, από σένα περιμένουν να τους ανοίξεις τα μάτια; Και, εν πάση περιπτώσει, φαίνεται, από τη διατύπωσή σου, πως και στο παρελθόν έχεις καταφερθεί κατά της συγκεκριμένης κοπέλας. Άρα, η ερώτησή σου, που, κακώς, τη θεώρησα καλόπιστη, και γι αυτό απάντησα καλόπιστα, δεν αποσκοπούσε στην ενημέρωσή σου αλλά στο παραπέρα φακέλωμα της κοπέλας. Φαντάζομαι ότι γνωρίζεις πως το τι γίνεται στα δωμάτια, και δεν εννοώ μόνο στα μπουρδέλα, το ξέρουν μόνο όσοι είναι μέσα και δεν πρέπει να βγάζεις συμπεράσματα από το τι γράφει ή δεν γράφει κανείς. Μπορεί εγώ και χιλιάδες ακόμα να κάνουμε συστηματικά αυτό που φοβάσαι με χιλιάδες κοπέλες και να μην το μάθεις ποτέ. Μπορεί η αρραβωνιαστικιά σου να κάνει παρτούζες με πακιστανούς και, φυσικά, δεν θα στο πει ποτέ. Αν σου πω τώρα πως ό,τι έγραψα για τη Νταϊάνα ήταν φαντασίες για να το παίξω γαμιάς και πως δεν την έχω πάρει ποτέ θα ησυχάσεις; Λοιπόν χαλάρωσε, γιατί, αν δεν είσαι, θα γίνεις υποχόνδριος...
10 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το γεγονός ότι δεν ξέρω τι γίνεται με την κάθε μία δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να αποφεύγω αυτές για τις οποίες γνωρίζω τι συμβαίνει.
Τουτέστιν, αν μάθω ότι η αρραβωνιαστικιά μου κάνει παρτούζες όπως λες πίσω από την πλάτη μου, ε θα είμαι μαλάκας αν δεν την διώξω.
Συγγνώμη, λοιπόν, άρα το επιχείρημά σου δεν αντέχει σε σοβαρή κριτική.

Επίσης, είναι δικαίωμά μου να κατηγορώ ως επικίνδυνο οποιονδήποτε καταφεύγει σε επικίνδυνες για τους άλλους ενέργειες. Τίποτα δεν μπορεί να το δικαιολογήσει αυτό.

Δεν το κάνω για να προειδοποιήσω άλλους πελάτες αλλά για να κόψω την πελατεία απο την Νταϊάνα και να αυξήσω έτσι την πελατεία στις εκδιδόμενες που είμαι νταβάς... Με δουλεύεις ρε φίλε; Εδώ υπάρχουν άνθρωποι που νομίζουν ότι γαμώντας κώλο γυμνά, δεν υπάρχει κίνδυνος να κολλήσεις τίποτα επειδή οι αρρώστιες υφίστανται μόνο μέσα στο μουνί...

Την ερώτηση την έκανα περί αποφυγή παρεξήγησης επειδή ως πινέλο γνωρίζω το γλειφομούνι. Ήταν καλόπιστη λοιπόν.
Π
Πύρκαυλος
10 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η δημόσια κατηγορία για κάποιον ότι είναι επικίνδυνος είναι φασισμός, τελεία και παύλα. Το επόμενο βήμα είναι ένας μπάτσος δίπλα σε κάθε κρεββάτι. Το δικαίωμά σου τελειώνει στο να αποφεύγεις εσύ ό,τι δεν γουστάρεις. Γιατί θεωρείς τους άλλους ηλίθιους ώστε να χρειάζονται τις δικές σου παροτρύνσεις; Αποφεύγεις όμως, γιατί δεν αντέχεις, να αντιμετωπίσεις το στοιχειώδες πρόβλημα, ότι δεν ξέρεις, ούτε μπορείς να μάθεις ποτέ το 99,99% της σεξουαλικής συμπεριφοράς των άλλων. Και ό,τι ξέρεις είναι από τις δικές τους δηλώσεις, που δεν μπορείς να ξέρεις πόσο αξιόπιστες είναι. Ορίστε, εγώ σου δηλώνω τώρα ότι έχω κάνει το ίδιο με όλες τις πουτάνες της Φυλής, Αχαρνών και Μεταξουργείου. Τι θα κάνεις, θα ζητήσεις να κλείσουν όλα τα μπουρδέλα ή θα κόψεις τον πούτσο σου;
(Updated: 10 Οκτωβρίου, 2011) 10 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι μας λες ρε φίλε; Αν δηλαδή κάποια γαμιέται κατά κόρον ακάποτα δεν θα την πω επικίνδυνη επειδή είναι φασιστικό;
Παίξε με τις λέξεις όσο θέλεις. Το γεγονός της επικινδυνότητας δεν αλλάζει ούτε στο ελάχιστο. Όσο και να προσπαθείς λοιπόν, να αποδείξεις το αντίθετο, η πράξη που έκανες ενέχει σοβαρό βαθμό επικινδυνότητας.
Δικαίωμά σου, δεν αντιλλέγω! Αλλά άλλο αυτό και άλλο το να προσπαθείς να με πείσεις για το αντίθετο.
Όμως, δεσ' το αλλιώς στην τελική. Με λες φασίστα επειδή την κατηγορώ ως επικίνδυνη δημόσια. Εσύ τι κάνεις όμως; Εσύ δεν βγαίνεις δημόσια και λες έμμεσα ότι έπραξε μαζί σου επικινδύνως;
Ποια η διαφορά μας δλδ; Επειδή εγώ δεν το αποδέχομαι αντίθετα μ' εσένα; Το αποτέλεσμα το ίδιο είναι!

Το στοιχειώδες πρόβλημα που αναφέρεις, δεν υφίσταται καν. Αν η Νταϊάνα και η κάθε Νταϊάνα κατηγορηθεί για επικίνδυνες ενέργειες, από ενεργά μέλη του site που έχουν επιδείξει σεβασμό στην ενημέρωση μας ξοδεύοντας ολόκληρες εργατοώρες εδώ μέσα και όχι από τον κάθε κλώνο και κάθε χρήστη με δύο post όλα κι όλα, τότε θα προστεθεί στη λίστα των επικίνδυνων ιερόδουλων.
Προς το παρόν, δεν έχει προστεθεί πουθενά και ίσως να μη γίνει και ποτέ, αν κι έτσι που το πάει αμφιβάλλω. Όμως, επειδή έχω διαπιστώσει επικίνδυνη συμπεριφορά εκ μέρους της, προειδοποιώ τους χρήστες να την έχουν κατά νου κατά τον ίδιο τρόπο που θα προειδοποιήσω ότι στο τάδε μπουρδέλο πήγαν να με κλέψουνε ή ότι η δείνα είναι κομοδίνο.
Αλήθεια, μήπως να μην κατηγορούμε δημόσια κάποια που είναι ξεπέτα και έφαγε τα λεφτά μας, μόνο και μόνο επειδή είναι φασιστικό;
Ε ας γράφουμε μόνο τις θετικές κριτικές που τους κάνουνε διαφήμιση.
Π
Πύρκαυλος
11 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν καταλαβαίνω ποιό είναι το προσωπικό σου ζόρι στην υπόθεση. Από τα λεγόμενά σου συμπεραίνω ότι και στην εκκλησία πας με καπότα. Λοιπόν; Για τη σωτηρία των άλλων καίγεσαι; Κατά τα άλλα φαίνεται πως είσαι ντιπ στόκος γιατί δεν κατάλαβες τίποτα από όσα γράφω, μόνο θέλεις να λες τα δικά σου. Εγώ περιγράφω τι έγινε, δεν το χαρακτηρίζω επικίνδυνο γιατί δεν το θεωρώ σαν τέτοιο. Οι χαρακτηρισμοί είναι όλοι δικοί σου. Κι αν ταυτίζεις, την κατά τη γνώμη σου ανεπίτρεπτη σεξουαλική συμπεριφορά, με το κλέψιμο μάλλον έχεις σύγχιση ηθικών αρχών. Γράφεις σαν να ανήκεις σε κάποιο ελεγκτικό σώμα που καταρτίζει και λίστες επικίνδυνων ιεροδούλων (!). Πού δημοσιεύεται αυτό το ντοκουμέντο για να διαφωτιστούμε και οι υπόλοιποι; Και πώς και από ποιούς επιλέγεται κανείς για αυτό το ειδικό δικαστήριο; Μήπως με βάση τις "εργατοώρες" που έχει ξοδέψει (!). Ετσι σκέφτονται αργόσχολες ψωνάρες. Να καμαρώνετε λοιπόν εσύ και οι άλλοι στρατηγοί -μπουρδελοελεγκτές με τα πολλά αστέρια που κερδίσατε στο πεδίο της μάχης. Τέλος πάντων δεν γράφω για σένα, ούτε έχω ανάγκη την έγκρισή σου, γι αυτό μη μου ξαναζαλίσεις τον έρωτα.
(Updated: 11 Οκτωβρίου, 2011) 11 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Περιγράφεις τι έγινε, περιγράφοντας μια επικίνδυνη συμπεριφορά. Εδώ δεν καταλαβαίνεις αυτό βέβαια, αποδεικνύοντας περίτρανα το ποιος είναι τελικά ο ντιπ στόκος, θα καταλάβεις τα υπόλοιπα γραφόμενά μου;
Αν δεν θες ζάλισμα έρωτα άσε την πάρτη μου να είναι φασιστική όπως λες και να αναφέρει τις προσωπικές της απόψεις πάνω στις κοπέλες. Εφόσον εσύ δεν κάνεις τίποτα μεμπτό, όπως πάλι λες, τι σε κόφτει τι μαλακίες τσαμπουνά ο κάθε μαλάκας σαν και του λόγου μου;
Ο έχων τη σφίγγα, σφίγγεται φίλε! Αν εσύ νιώθεις εντάξει άσε να σφίγγομαι μόνος μου και μην ζαλίζεις τον δικό μου έρωτα!
Π
Πύρκαυλος
12 Οκτωβρίου, 2011
LAMB, Σ.Μ.Ν. μεταδίδονται εξαιτίας τριβής γυμνού πέους στο μουνί;
J
jockerx
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10