Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο αρκετο καιρο που ειχα την συγκεκριμενη στα υπ΄οψην εχτες πραγματοποιησα την επσικεψη.
μιας και υπαρχουν πολλες αναφορες στην συγκεκριμενο κοπελα δεν θα πω πολλα πραγματα.
ειναι μια κοπελα με ενα φοβερο παρουσιαστικα και απο σωμα αλλα και απο εμφανιση και αρκετα καλη παρουσια στο δωματιο. βεβαια την περιμενα λιγο πιο εκδηλοτικη μεσα, συμφωνα με τις αναφορες αλλων συναγωνιστων αλλα ΟΚ ηταν και η πρωτη μου φορα μαζι της.
ξεκινησε με γλυψιμο στα @@ χωρις δικη μου προτροπη (στα πολυ ++) και μετα προχωρισε σε στοματικο το οποιο θα μπορουσε να ειναι καλυτερο, ηταν αρκετα αερινο...
μετα προχωρισαμε σε ιεραποστολικο και μετα τελειωμα με πισσοκολιτο με την υπεροχη θεα.
συμμετοχη με καποιοα βογγητα κυριος την στιγμη της ολοκληρωσης απο μερους μου.
Δεν ειναι αδιαφορη στο δωματιο και εαν γινει κανεις πελατης μπορει να περασει πολυ καλες στιγμες.
Υπηρξε ενα πραγμα ομως που με χαλασε και μαλιστα παρα πολυ. Πολυ κρεμα ρε γαμωτο παρα πολυ!!
σχεδον δεν καταλαβαινα τιποτα και αυτο με ξενερωσε τελειως.
να εχεις ενα τετοιο πλασμα στα χερακια σου να το βλεπεις και να σε πιγαινει στα υψη αλλα η αισθηση κατα την πραξη να ειναι σχεδον ανύπαρκτη. μπορει να επεσα στην περιπτωση και να ειχε βαλει πολυ κραμα δεν λεω, αλλα ειναι κατι που με χαλασε πολυ.
Αντε και καλη συνεχεια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
34
Πόντοι:
1.295
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2011
Μπορεί να ήσουν τυχερός και να ήτανε υγρά τύπε Χεχε!
Π
Πύρκαυλος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1