Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 560 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Γιάννα είναι ένα καστανό πιπινάκι από την Ουκρανία. Πάντα χαμογελαστή και με πολύ όρεξη. Αδύνατη με μικρό στήθος και γλυκό προσωπάκι.

Το δωμάτιο πολύ καθαρό και τα σεντόνια επίσης, παίζει και να τα άλλαξε εκείνη την στιγμή.

Όταν ήρθε η κοπέλα στο δωμάτιο με θυμήθηκε αμέσως και αρχίσαμε τα παθιασμένα γλωσσόφιλα. Έγλυψε τις μπάλες μου και μου πήρε την πούτσα μου στο στόμα της ακάποτα. Εδώ όμως υστερεί λίγο γιατί η πίπα της δεν είναι και τόσο καλή. Την έβαλα σε στάση 69 και της έγλυψα το μουνάκι που είχε βάλει κρέμα. Στην συνέχεια την έβαλα από πάνω μου και κουνιόταν πάρα πολύ καλά, μετά ιεραποστολικά όπου οι κραυγούλες της ήταν όλα τα λεφτά, έδειχνε να το ευχαριστιέται πολύ η γκόμενα. Έπειτα την έβαλα στα 4 (κάπου εκεί άρχισε να βαράει πόρτες η τσατσά αλλά η κοπέλα δεν χαμπαριάζει) και λίγο πριν χύσω την έβαλα να μου πάρει πίπα ακάποτα και την έχυσα στο στόμα. Καθώς ντυνόταν και εγώ σκούπιζα τον πούτσο μου ήρθε δίπλα μου και αρχίσαμε ένα χαμούρεμα για κανά 5λεπτό, γλωσσόφιλα γλυψίματα δαγμώματα κλπ με συνέπεια να μου ξανασηκωθεί Γλώσσα . Μετά από λίγο αποχώρησε γιατί η τσατσά συνέχισε να βαράει πόρτες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
opeth
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
77
Likes:
13
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2011
Ακάποτα και γλειφομούνια! Άλλος ένας έπεσε Χεχε!
Π
Πύρκαυλος
05 Οκτωβρίου, 2011
Σε ποιο ακριβως σπιτι ειναι η Γιαννα? Στον πρωτο οροφο ανεβαινοντας τις σκαλες ή διπλα αριστερα στο υπογειο? Εχω μπερδευτει!
05 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στον ημιόροφο που έχει είσοδο από την Φωκαίας, εκεί που εκδίδεται η Αλμπίνα, όχι στον όροφο που έχει είσοδο από την Αχαρνών.
Π
Πύρκαυλος
06 Οκτωβρίου, 2011
Μία που είναι σαν βλάχο-ουκρανέζα?
Γυμνασμένο σώμα είχε πάντως.
07 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι συναγωνιστα αυτο το ατακτο αιδιο ειναι!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5