Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Τζούλια είναι το ίδιο πρόσωπο με την Άννα και την Ιλόνα. Είναι καστανή με μοντελέ σώμα, πολύ ωραία βυζιά στητά, μικρό ωραίο κώλο και πανέμορφο πρόσωπο. Είναι η δεύτερη φορά που πάω μαζί της και η χειρότερη.

Το δωμάτιο καθαρό, ευρύχωρο και με το κλιματιστικό ανοιχτό.

Όταν ήρθε η κοπέλα στο δωμάτιο αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα και άρχισε να τρίβει το κορμί της πάνω στο δικό μου. Μετά μου έγλυψε τα αρχίδια και την πούτσα μου χωρίς καπότα χωρίς να γλύφει τον πουτσοκέφαλο. Μετά μου φόρεσε καπότα και ξεκίνησε ένα πολύ καλό στόματικό με καλή χρήση της γλώσσας της, τον έβαζε όλον μέσα και με κοίταγε πρόστυχα. Για αρχή ανέβηκε πάνω και κουνιόταν πολυ καλά αλλά κουράστηκε γρήγορα η κυρία και αλλάξαμε γρήγορα. Επόμενη στάση ήταν στα 4 όπου είχα πολύ καλή θέα και την γάμαγα δυνατά ακούγοντάς την να φωνάζει. Κάπου εκεί άρχισε να μου τα πρήζει να τελειώνω και έτσι τέλεισα με πιπομαλακία. Καθώς ντυνόταν μου είπε ότι έχουμε μία ακόμα εβδομαδα να την χαρούμε (ψωνισμένη) γιατί δεν μπορεί να γαμιέται με τον κάθε μαλάκα και θα πάει σε στούντιο. Στο καλό κοριτσάκι μου...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
opeth
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
77
Likes:
13
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού