Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 36 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νταιζη λοιπον..την ειχα κοψει σε προηγουμενες τσαρκες και σημερα ηταν η σειρα της!

στο σαλοναρισμα σε κερδιζει με την πληθωρικη παρουσια της ισιο (πριν λιγο καιρο το ειχε σγουρο)μαυρο μακρι μαλλι και απιστευτες βυζαρες απο τις μεγαλυτερες που κυκλοφορουν στην πιατσα οποτε βυζοφιλοι ορματε!
τιμη τα κλασικα απο 30 νομιζω οτι εδινε και κωλαρακι κ εχει κ αλλα προγραμματα

μετα απο μικρη αναμονη ηρθε στο ψιλοπαρακμιακο ειναι η αληθεια δωματιο,το μυαλο μου ηταν συνεχως στις βυζαρες και μου τα εβγαλε εκει ορμησα!η αληθεια ειναι οτι απο κοντα χανει λιγο πως ειναι πχ αλλες που χανουν στο σαλονι αλλα κερδιζουν μεσα ε αυτη απο μακρια ειναι καλυτερη!
καλη κοπελιτσα 20 χρονη οπως ειπε απο βουλγαρια,αλλα οπως ειπε και ο προγαμησαντας απο κατω πολυ παρλα-πιπα! αφου σε μερικες φασεις σταματουσε το τσιμπουκι για να μιλησει!!
μετριο τσιμπουκι αλλα δεν με νοιαζε ειχα ασχολια τις βυζαρες!

μετα στησιμο απο κατω σηκωμενα τα ποδαρακια της και καρφωμα,αρνητικη εντυπωση μου εκανε η λιγο απαθεια που εδειξε στο θεμα των ηχιτικων!ενταξει εχουμε καποιες αλλες που βογγανε υπερβολικα αυτη τιποτα μουγγα!με χαλασε αυτο λιγο

στην συνεχεια γυρισμα στα 4 εχει και ενα μεγαλο τατου πισω καλο κωλαρακι μεγαλο την καρφωσα και για λιγη ωρα ετσι δεν αφηνει ομως δαχτυλακι στο κωλαρακι

σκεψη για επομενη σταση κ αλλαγη με ενδιαμεσο τσιμπουκι και μαλακια οπου μπροστα μου αυτη κ εγω στα γονατα πιανοντας τις βυζαρες της και χαιδεοντας τα μοσχομυριστα μαλλια της καυλωσα απιστευτα και την παροτρυνα να συνεχιζει να μου τον παιζει παραμεριζοντας τις αρχικες μου σκεψεις για σταση με αυτην απο πανω
μετα απο λιγο ηρθε και το τελος ετσι και το ευχαριστηθικα!

γενικα τις τελευταιες φορες προτιμουσα και απολαμβανα περισσοτερο τελειωμα η με τσιμπουκι η μαλακια παρα πανω στο γαμησι(βιτσια ειναι αυτα!)

μου κανε ομως παραπονακια το μωρακι!γιατι ηθελε να πηγαιναμε και στην επομενη σταση!
εκατσε ανετη χωρις πιεση κλπ κ μιλουσαμε μ ειπε οτι ηταν πριν στην κρητη και δουλευε εκει περα κ οτι θελει να ξαναγυρισει εκει!
τι γινεται ρε παιδια μας πηραν φαλλαγι οι κρητικοι??!Γλώσσα

σε γενικες γραμμες ειναι ακομα αγουρη θα λεγα στο χωρο για αυτο και ο τιτλος ειναι amateur δεν εχει ακομα γινει η επαγγελματιας απο την μια αυτο εχει τα καλα του εχει και τα κακα του
δικη σας η επιλογη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Ντέσυ
STELIOS77
Ανώτερος
Εγγραφή:
8 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.502
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού