Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 21 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η Μίκη είναι ξανθιά κοντούλα με ωραίο πρόσωπο σώμα και βυζιά. Δήλωσε ότι είναι 21 ετών.

Το δωμάτιο μικρό και τελευταία στιγμή παρατήρησα ότι είχε χύσια πάνω σε διάφορα σημεία. Έδωσα τόπο στην οργή γιατί ήθελα να δοκιμάσω την Μίκη και ξάπλωσα προσεκτικά.

Όταν ήρθε η Μίκη ανέβηκε στο κρεβάτι και άρχισε να με χαιδεύει αμήχανα στο στήθος. Αυτά ήταν τα προκαταρκτικά της. Με ρώτησε αν θέλω καπότα στην πίπα, της είπα ναι και ξεκίνησε μία πολύ καλή πίπα γλύφοντας και τα αρχίδια. Στην συνέχεια ανέβηκε από επάνω όπου δεν κουνιόταν καθόλου καλά και μετά από μισό λεπτό ζήτησε να αλλάξουμε γιατί κουράστηκε. Έτσι ζήτησα κωλαράκι αν και δεν είμαι fan. Το γάμησα για λίγο στα 4 και μετά μουνί. Τέλος της είπα να τελιώσω με πίπα όπου μου είπε ότι με αφήνει να τελιώσω στο στόμα της χωρίς καπότα αλλά μόνο εκεί. Μάλιστα μου αρνήθηκε σε βυζιά και πρόσωπο γιατί θα γάλει σπυράκια. Τέλιωσα έτσι μέσα στην καπότα. Στο τέλος μου έκανε παράπονα γιατί ήθελα πιπά με καπότα και ότι χωρίς είναι καλύτερα και θα έχυνα στο στόμα της. Μάλιστα μου είπε ότι αν δεν θέλω χωρίς προφυλακτικό να σταματήσω να πηγαίνω στα μπουρδέλα και να γαμάω μόνο την γυναίκα μου. Τι άλλο θα ακούσουμε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Μίκη
opeth
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
77
Likes:
13
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2011
η μικη στα ειπε ολα αυτα.....φανταζομαι στα αγγλικα....εκτος αν τους τελευταιους 3 μηνες εκανε εντατικα ελληνικα....
αυτη ειναι η μικη που δουλευε κολοκυνθους η ξανθια.
02 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στα Ελληνικα μου τα είπε και με καλή προφορά παρακαλώ...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2