Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ξυπνοντας κατα τις 12 με αρκετες γκαυλες,ειπα να κατηφορισω βαρδαρι μερια για το ειρηνακι.σκαλωσα ασχημα μαζι με αυτο το τανακι γιατι μου βγαζει κατι το εκφυλο,το αγριοπαθιαρικο και αυτην την περιοδο δεν ψαχνω για αλλου..τι προσφερει?τα παντα ολα!..λεφτα ναχεις!ομως και το 30ε ναστε σιγουροι οτι το τιμαει δεοντος.περισσοτερες φορες με 30ε παω.τα του αγωνα..πιπα βαθια υγρη με αφθονο καλαμπαλικι,δεν ειναι γρηγορα πανω κατω αλλα τις πιανω το κεφαλι και τις δινω αν και δυσκολευεται.στασεις οτι θες πανω κατω πλαγιως ορθιος και ο χρονος που καταναλωνω κοντα στα 15λ.λιγο μπορει να γρινιαξει για την ωρα η οτι ποναει αλλα το καλυβει γιατι ειναι φιλοτιμη τανα.και δυο λογια για το πως το βλεπω εγω το τι γινεται εδω μεσα.πολυ καλο το site και βοηθα ολους τους συναθλητες-συναγωνηστες να μην τρωμε φολα απο κομοδινα,ασχετα,ανικανα κτλ.ομως υπαρχουν και συναθλητες που γραφουν πραγματα για τα κοριτσια που δεν εχουν καμμια σχεση με την πραγματικοτητα αφου πηγαινοντας τρως τη φολα και τρελαινεσαι.θα παρακαλουσα να ειναι αυτα τα ατομα πιο ειλικρινη αν και οι γνωμες ειναι κατι το υποκειμενικο για τον καθενα,το ψεμα φαινεται σε ολο του το μεγαλειο οταν η αποσταση μεταξυ της γνωμης του συναγωνηστη με την πραγματικοτητα που αντιμετωπιζεις τεραστια!!παρακολουθω καιρο το σιτε και πολυ προσφατα αποφασισα να συμετεχω πιο δυναμικα.οι αποψεις μου καλοπροαιρετες για αποφυγη παρεξηγησεων.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 11, 2001
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
doggifuck
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
411
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού