Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 22 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Ελλη την ειχα πρωτοδει προ δυο ή τριων χρονων σε μπουρδελοτσαρκα μου στην ευρυτερη περιοχη και απο τοτε μου ειχε κανει κλικ.Δεν την ειχα τιμησει ομως και μου ειχε μεινει το απωθημενο.Διαβαζοντας κριτικες εκ των υστερων μιλανε για την "προεδρο των ιεροδουλων" - μαλιστα.

Η Ελλη ειναι μια αυθεντικη BBW.Ψηλή (1.83), με απεραντες καμπυλες και στηθος για λατρεμα αν και ελαφρως πεσμενο.Ειναι ξανθια-πλατινε, με μαλι ισιο μεχρι τον ωμο.Στο προσωπο ειναι συμπαθητικη.Ειναι επικοινωνιακη, ευχαριστη παρεα και αριστη επαγγελματιας.Στο ζωδιο ειναι "καθαροαιμο Κριαρακι" οπως η ιδια δηλωσε.

Ενω μολις την ειδα μου μπηκαν διαφορες πονηρες σκεψεις, οταν περασα στο δωματιο ενιωθα καπως περιεργα.Αρχικα υπηρχε εντονο θεμα να πετυχω στυση, εκεινη ομως στοϊκα συνεχιζε προσπαθωντας παραλληλα να εντοπισει τι ειναι εκεινο που μου αρεσει.Η αληθεια ειναι οτι πρεπει να παιδευοταν πανω απο 10' χωρις να πετυχαινει αποτελεσμα και εκει εκανα να φυγω γιατι ειχα νευριασει με τον εαυτο μου.Ομως εκεινη με σταματησε μου επιασε την κουβεντα και ετσι σιγσ σιγα καταφερε να με χαλαρωσει.Ηταν καθαρα θεμα αγχους.Η ωρα περναγε με κουβεντα, παιχνιδια με τις βυζαρες της, χαδακια, τριψιματα και τετοιες προκαταρκτικες λαλακιουλες ωσπου καποια φαση εγινε η απολυτη ανατροπη και περασαμε στη φαση της πραξης.Το τελος ηρθε σε ελαχιστο χρονο καθως ειχε προηγηθει πολυ(!) γαργαλητο και δεν υπηρχε αντοχη για "αγωνα".

Επειτα κατσαμε και πιασαμε κουβεντουλα για πολλα και διαφορα.Απο την καθημερινοτητα μας μεχρι και την μαγειρικη.

Η εμπειρια συνολικα για τετοιου ειδους σπιτι κρινεται ως μοναδικη.Ετυχα εξαιρετικης περιποιησης και παραλληλα βιωσα μια συμπεριφορα που σε οικο ανοχης δεν την εχω ζησει ποτε αλλοτε.

*Το 7 στην εμφανιση γιατι εχω αδυναμια στο σωματοτυπο.Το 5 στο παρκινγκ γιατι πηγα αργα βραδυ.

Το προγραμμα που προσφερεται ειναι απλο και κοστιζει 30 ευρω.Δουλευει 16:00 με 1:00πμ

Τονιζω η Ελλη ειναι ξεχωριστη περιπτωση γυναικας - προτεινεται για BBW lovers ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ! Ή και για οσους θελουν να δοκιμασουν κατι... διαφορετικο.Σπασίκλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Έλλη
Υπηρεσίες
jonbu
Μέλος
Εγγραφή:
9 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
458
Πόντοι:
31
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Οκτωβρίου, 2011
Για bbw lovers το καταλαβαινω, αλλα για τι διαφορετικό εννοεις?
01 Οκτωβρίου, 2011
Γιατί σε κάθε κριτική σου αναφέρεις το ζώδιο και όχι το νούμερο του παπουτσιού της που είναι πιο σημαντικό φερ' ειπείν;
Π
Πύρκαυλος
01 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οτι τον εφαγε εννοει φιλαρακι απο την προεδρο....δεν καταλαβαινεις
01 Οκτωβρίου, 2011
να προσθεσω οτι την προεδρο την εχω πελατισα στο καταστημα μου.....ειναι κοντα στο 1.85 αλλα πρεπει να ειναι κ κοντα στα 120 κιλα ,τα βυζια δεν ειναι ελαφρος πεσμενα φτανουν τουλαχιστον μεχρι τον αφαλο της....αλλα ειπαμε γουστα ειναι αυτα....
02 Οκτωβρίου, 2011
Εγω οταν την ειδα εφυγα τρεχωντας παντως, καθως φοβηθηκα οτι μπορει να μην βγω απο εκει μεσα σωος. Πραγματικα τρομαχτικη. Μου φανηκε πολυ πιο ψηλη απο 1.85 και ειναι κυττος. Αληθεια ειναι γυναικα ή... διαφορετικου τυπου;
17 Οκτωβρίου, 2011
παδια η Βίβιαν έφυγε?γνωρίζει κανείς??που πηγε?
X
xartalamis
06 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

H βιβιαν είναι / ήταν απο πέρσι στο Κων/ πολεως 92- δεν ξέρω αν ειναι ακομη ..
>>>
http://www.bourdela.com/stountio/athina/kwnstantinoupolews-92/
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7