Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 48 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πως να πρωτοξεκινήσω!! ΄Εχοντας κάνει βόλτα σε όλα τα σπίτια(δεν υπάρχει τίποτα καλό) σχεδόν κατέληξα στο συγκεκριμένο γιατί δεν είχε κάτι αξιόλογο. Περιμένω και εμφανίζεται η Κέλλυ. Βγαίνει και μένω με το σώμα της. Γνωρίζοντας τι φόλα είναι λέω δεν βαριέσαι....μπορεί να κάτσει σήμερα. Να αναφέρω ήταν πρώτη φορά με την κοπέλα. Σκάω το 30αρι και μπαίνω στο δωμάτιο, άθλιο μπορώ να πώ αλλά δεν βαριέσαι λέω. Έρχεται η κοπέλα και έχω μείνει με την κωλάρα της. Προκαταρκτικά μηδέν. Ξεκινάω να σπάσω λίγο τον πάγο, η κοπέλα τίποτα. Ξαπλώνω και πάω να πιάσω τα βυζιά, μου λέει μη μη, μετά περνάει κάλτσα στη σταφίδα και ανεβαίνει απο πάνω. Είμαστε έτσι για κανένα 2λεπτο ώσπου πάμε στα τέσσερα. Πάω να μπώ και βλέπω ότι είχε πάρα πολυ κρέμα. ΕΕ εκεί ήταν και το τελικό, γιατί με τα πολλα μη και μη και λίγο με τη διάθεση κομοδίνου που έχει η κοπέλα το εργαλείο όση θέληση και να είχε δεν......Ξεκινάει με πίπα αλλά βλέπω ότι δεν το έχει και λέω για να μην το κουράζουμαι άστο καλύτερα δεν γίνεται έτσι. Όπότε βγάζω το σκουφί και χαιρετώ και τη λεώ, να ξέρεις με αυτή την συμπεριφορά χάνεις πάρα πολλούς πελάτες. Δεν είπε τίποτα. Κατέβασε το κεφάλι και έφυγε. Στην πόρτα βλέπω την Κέλλυ και την λέω να ξέρεις τα λεφτά βγαίνουν με κόπο και δεν είναι για πέταμα, όπως έκανες εσύ σήμερα που κοροιδεύεις τον κόσμο. Και μου λέει εε ναι και εσύ όλο έπιανες και φιλούσες. Τι να έκανα.....?? Τέλοσπάντων, την είπα απλά έχασες έναν ακόμα. Δεν είπε τίποτα και έφυγε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Κέλυ
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
193
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Οκτωβρίου, 2011
ρε τσιμπητε μου γραψε την στα καμπανακια σου. να ακους και το πανω κεφαλι καμια φορα....αντε με τις καρακαργιολες..
29 Ιανουαρίου, 2012
Ρε παιδιά να ρωτήσω σε αυτό το σπίτι πως την λένε μια ξανθιά με γαλάζια ματια και απίστευτες μπίζαρες και σχετικά κοντό μαλλί??? Δη ξέρω πως την λένε...K αν τη πήρε κάποιος άμα ήταν καλή???
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2