Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 248 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ρε τη καρμεν.....μετα τη διδυμου ειπα να την τιμησω και στη λιοσιων......οταν μπηκα ειχε πελατη και αφου εμαθα οτι ηταν αυτη μπηκα και πληρωσα το 50αρι γιατι ηθελα να την ξεκολιασω παλιΣπασίκλας......ηρθε μετα απο 5 λεπτακια,μπηκε με ειδε και αμεσως κοιταξε το ''τερατακι''μου που ειχε ηδη ψηλοετοιμαστει.....γυρισε και μου ειπε εις την αγγλικη''το μεταφραζω τωρα''>....εκανε μια τελεια πιπα αλλα με καποτα(εγω το ζητησα)και για κανα 5λεπτο τη ξεσκιζα εχοντας τα ποδαρακια της στους ωμους και ''διαλυωντας τα βυζακια'' της....εβγαζε κραυγες που προσπαθουσε να πνιξει οπως μπορουσε...κατοπιν την γυρναω στα 4 και τη ''χτυπησα''κανα διλεπτο με δυναμη,αυτη εβαζε χερι στο στομαχι μου για να με καν ει να παω πιο σιγα,ενω επαιζε με το αλλο τη κλειτοριδα της.....βγαινω ξαφνικα και μπαινω απο πισω......αρχισα να τη γαμαω με απιστευτη δυναμη μεχρι που μου ειπε οτι πονουσε και εκανα σιγα-σιγα ωσπου τελειωσαΓλώσσα....εκατσε ξαπλα κανα 2λεπτο να συνελθει,ειχε κοκκινησει και αφου με χαιρετησε ευγενικα εφυγε.......Εμμμμ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
bigpipis7
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Νοε 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
527
Πόντοι:
5.855
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Σεπτεμβρίου, 2011
σε αφησε να την γαμισεις απο πισω χωρις να βαλει κρεμα.....μπραβο θα πρεπει να την εφνηδιασες......
30 Σεπτεμβρίου, 2011
ρε φίλε έχω μια απορία: πως την γαμούσες στα 4, ενώ αυτή έβαζε το ένα χέρι στο στομάχι σου για να πας πιο σιγά και με το άλλο έπαιζε την κλειτορίδα της; και πως κρατούσε ισορροπία; με το κεφάλι στον τοίχο;
review reaction 1 Manaveis_27
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2