Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη βραδυ σαββατου κ λιγα λεπτα πριν αλλαξει η μερα......θελοντας να πετυχω την μαρια γιατι ειχα
στοχευσει το κωλι της ,που την προηγουμενη φορα δεν μου εδωσε ,αν και σε συναδελφο ειχε προσφερθει...
λοιπον παμε ξνα η μαρια 23 ετων κοντα στο 1.60 γεματουλα αλλα οχι χοντρη με μεγαλα βυζια αλαφρος πεσμενα κ μια ολοστρογγυλη κωλαρα,με θυμοταν απο προηγουμενη φορα γιατι της ειχε κανει εντυπωση το αρωμα που φορουσα οπως κ σημερα,
αρχισε με φικακια στο λαιμο κ δυο τρια πεταχτα στο στομα κ κατεβηκε προς τα κατω σταματησε πηρε μωρομαντηλο με σκουπισε κ αρχισε μια ωραια πιπα,περασμα προφυλακτικου κ την ανεβαζω απο πανω , καλη συμμετοχη καλη διαθεση κ εγω προσηλομενος στον στοχο μου(το κωλαρακι της)καθος κουνιοταν της εβαλα δαχτυλο στον κωλο κ με ναζι με ρωταει χωρις ομως να βγαλει το δαχτυλο μου τι κανεις , εγω της απανταω οτι θα κανω σε λιγο με τον πουτσο μου....γελασε το εχει ευκολα το γελιο , μου λεει θα δουμε....την γυριζω στα τεσσερα κ αρχισα να την γαμαω το μουνι πισοκωλητα μετα απο λιγα λεπτα βγαινω απο το μουνι της κ μπαινω στον κωλο της ,ψιλοξαφνιαστηκε αν κ της το ειχα πει ,στην αρχη μου ελεγε δεν μπορω ποναω κλπ , αλλα οταν ειδε οτι δεν υπηρχε περιπτωση να μην την γαμισω απο τον κωλο αφεθηκε,εχει κωλαρα...το τελειωμα ητθε στα κωλομερια της αν κ ηθελα να τελειωσω με ισπανικο στο στομα της οπως την αλλη φορα αλλα απ οτις καυλες δεν προλαβα....μου ειπε οτι κανει πρωκτικο απλα οχι συνεχεια κ με ολους...καλο γαμησι η μαρια κ καλυτερη απο την αλλη φορα λογο κωλου...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 24, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.371
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2011
Εσύ τον πέτυχες τον στόχο σου κωλόφαρδε, εγώ να δω πότε θα πετύχω τον δικό μου...
Π
Πύρκαυλος
25 Σεπτεμβρίου, 2011
αστο με σενα τα πραγματα τα βλεπω μαυρα.....ακομα στο ψαξιμο.....
25 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μόνο μία κριτική πάντως σήμερα; Πάει χάλασες κι εσύ... Χεχε!
Π
Πύρκαυλος
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3