Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ονομα μεγαλοκοπελας βαλερια για οποιον δεν την εχει ξαναδει ειναι ξανθια γυρω στα 45 και με πιασηματα κοντο μαλλι κτλ αφου την βρηκα στο συγκεκριμενο οικημα ειπα να περασω για την εμπειρια και μονο η τσατσα επεμενε και η ιδια η κοπελα ελα και θα περασεις καλα οκ λεω δινω το εικοσαρικο και μπαινω δεν αργησε να ερθει στο δωματιο με τα μωρομαντηλα της μου με ρωτησε πως γουσταρω την πιπα με καποτα η χωρις της απανταω σκετο και αφου επεσε στα γονατα και εγω ορθιος ξεκινησε το τρομπονι με δυνατα ρουφηγματα του γυμνου μου πουτσου και στο τελος καθε επαναληψης ακουγοταν ο χαρακτηριστικος ηχος οταν ανοιγουμε ενα μπουκαλι σαμπανια καυλα στη συνεχεια με παρακαλεσε να ξαπλωσω για να ερθει αυτη απο πανω μου επειδη δεν την πολυβολευε ετσι δεν της χαλασα το χατηρι και για να μου το ανταποδωσει μου εχωσε τη πουτσα αναμεσα στους βυζους της και αρχισε το τριψιμο φτυνοντας μου παραλληλα το καβλι και τσιμπουκωνοντας με πολυ ωραια αισθηση αυτο κρατησε περιπου 4 λεπτα μου κανει "θα σε γαμησω με τα αυτα τωρα" και δεν μπορουσα να μη γελασω η πουτανα ηξερε πολυ καλα τι εκανε εγω εντωμεταξυ της χουφτωνα την κωλαρα και επιανα οτι εβρισκα επρεπε και γω κατι να κανω για να μην τελειωσω ετσι παραδοξως δεν μπορουσα να κρατηθω πολυ εκει της προτεινα να ανεβει επανω μου και αφου μου φορεσε την καποτα ξεκινησε την ιππασια για 2 με 3 λεπτα οπου καταλαβα οτι επροκειτο να χυσω και της εκανα νοημα να μου τον παρει στο στομα υπακουωντας με προθυμα μου τον καταπιε ενω αδειαζα τα υγρα μου μεσα της τρομερη αισθηση με το καυλι μου να αγγιζει το λαρυγγι της και αυτη απλα να συνεχιζει να γλυφει και να γλυφει τοσο που αν δεν της ελεγα σταματα θα συνεχιζε ακομα δεν μπορω να καταλαβω την επιασε και παρολο που ειχε δει οτι ειχα εκσπερματωσει αυτη δεν εκοβε με τιποτα την πιπαΧμμμ;Χμμμ; μπορω να πω μου ελιωσε το πουτσο ΕμμμμΕμμμμ λιγο ενοχλητικο σαν αισθηση εκτος αν εχεις σκοπο να μπεις και σε δευτερο γυρω αλλα και παλι χρειαζεται καποιος χρονος τελος παντων γενικα ηταν μια ωραια συνευρεση που μου αφησε καλες εντυπωσεις επισης ηταν πολυ ευγενικη αλλα και προστυχη μαζι μου πραγμα που με εφτιαχνε παρα πολυ η τσατσα δεν ενοχλησε καθολου και το δωματιο αν και μικρο ηταν αρκετα καθαρο με το κλιματιστικο του και τετοια φευγοντας αναφερω ενδεικτικα οτι η υπηρεσια με ρωτησε "εσυ αγορι μου εχεις παει φανταρος?"Χμμμ;Χμμμ;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
6
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Σεπτεμβρίου, 2011
"φευγοντας αναφερω ενδεικτικα οτι η υπηρεσια με ρωτησε "εσυ αγορι μου εχεις παει φανταρος?"

Μάλλον άργησες να ντυθείς γι' αυτό στο είπε.
Π
Πύρκαυλος
25 Σεπτεμβρίου, 2011
Τελικα εχεις παει φανταρος?
16 Οκτωβρίου, 2011
Για να διαπιστώσει αν έχεις πρόσφατα εμβόλια θα ρώτησε!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3