Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η Μικαελα ειναι η μελαχρινη κοπελα απο ρουμανια με μαλι μεχρι τις πλατες και αρκετα ομορφο προσωπο.
μετα απο συντομη βολτα προς ευρεση συγκεκριμενων κοριτσιων που τελικα δεν κατελυξε θετικα, ηταν μια απο τις καλυτερες επιλογες σε ενα μεταξι μετριο προς το κακο.
το αντιτιμο στα 10€ οποτε σε καμια περιπτωση δεν ειχα κατι να χασω.
η υπηρεσιες της κοπελας δεν ηταν κατι το εξερετικο. το στοματικο της σ χαμιλα επιπεδα + οτι εβαλε προφιλακτικο σε πεσμενο πεος, εαν δεν ειχα να παω καιρο θα ξενερωνα. κατα τα αλλα ειναι δεκτικη και ομιλητικη στο δωματιο με ωραια παρουσια μιας και το σωμα της ομορφο. περιπου 1,65 με κανονικο σωμα (σε νορμαλ κιλα)
την πηρα ιεραποστολικη σταση και μετα την γυρισα στην ιδια σταση αλλα με εμανα κατω απο το ψηλό κρεβατι να παταω πατωμα. ομορφο θεαμα και πολυ καλη αισθηση μιας και οταν ειχα μπει ολος μεσα της την αισθανομουν πληρος μιας και ελοιπε καιρο σε αδεια στην χωρα της οποτε εχει στενεψει. μου ζητησε αλλωστε με πολυ ευγενικο τροπο να το πηγαινω σιγα σιγα. μιας και μου αφησε ωραια αισθηση σαν κοπελα, θα ξαναεμπαινε αλλη μια φορα σιγουρα, απλος θα ζηταγα μεγαλητερη συμμετοχη απο μερους της.
δουλευει απο 07.00 εως 18.00 καθε μερα.
αντε και καλη συνεχεια....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 22, 2011
Όνομα κοπέλας
Μικαέλα
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
34
Πόντοι:
1.295
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2011
Υπήρχε περίπτωση να φοράει περούκα;
Το λέω επειδή η περιγραφή θυμίζει τη Μίκη που αναφέρω και στις κριτικές μου με τη διαφορά ότι εκείνη είχε πολύ κοντό μαλλί.
Π
Πύρκαυλος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1