Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
απο μαιο σεπτεμβριο και οπως λεω 4 μηνες ειχα να τη δω και τη συναντησα μια κυριακη ξημερωμαΜεγάλο χαμόγελο
οτι και να πω για τη τζουλια/αννα ειναι σαν να γυρνας μια λιρα και απο τις δυο πλευρες το ιδιο υπεροχη ειναι,ονομα αλλαξε αλλα οχι συμπεριφοραΜεγάλο χαμόγελο
η κοπελα για μενα ειναι τοπ στη περιοχη και σαν εμφανηση και σαν υπηρεσιες\συμμετοχη.
καστανη πλεον αν και σαν ξανθια ηταν πιο σουπερ αλλα τα χαρακτηριστηκα της δεν χαλασαν απο το καστανο και ειδικα αυτα τα υπεροχα ματιαΝτροπή
προκαταρκτηκα αριστα με φιλια και τριψιματα σε ολο το σωμα,περαασμα καποτας διχως χερια και με την αισθηση της βελουδινης γλωσσας τηςΜεγάλο χαμόγελο
στο κυριως πιατο το μενου ειχε εναλλαγες στασεων διχως διαμαρτυρια ξεκινημα με ιεραποστολικο μεταβαση σε πισωκολλητο με θεα τον απιστευτο κωλο της,καβαλημα αυτη απο πανω και ξανα επιστροφη σε ιεραποστολικο για τελειωμα με βλεμματα εκατεροθεν
απο αισχρολογα εχει τον πρωτο λογο οπως επισης φαγαμε και κανα δυο σφαλιαρες στα κωλομαγουλαΕμμμμ κραυγουλες ακρως ερεθιστηκες και δαγκωματα Μεγάλο χαμόγελο
ειναι μια απο της πρωτες επιλογες μου μην πω η πρωτη και μοναδικη,δεν ξερω αλλα αυτη η κοπελα πιστευω οτι οσες φορες και να εχω χυσει σ'ενα βραδυ οτι θα καταφερει να με ανεβασει και να με ηδονισειΝτροπή
ελπιζω να μεινει κοντα μας καιρο και να μην ξανακανω αλλους 4 μηνεςΓλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
baros
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
12.307
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2011
οπως επισης φαγαμε και κανα δυο σφαλιαρες στα κωλομαγουλα...

Μάλλον μπερδεύτηκες φίλε μου...Εσύ πρέπει να της τα έριξες τα χαστουκάκια στα κωλομάγουλα...Ή όντως σου έριξε αυτή χαστουκάκια στα κωλομάγουλα?
23 Σεπτεμβρίου, 2011
καλα διαβασες και καλα το εγραψα..............
23 Σεπτεμβρίου, 2011
Ρωτα το βυζολαγνο τυπε μπαρε, τί κωλοσκάμπιλα ειχα φαει απο αυτην στο φυλης134 πριν κανα 2 χρονια. Εκει που την γαμουσα η καριολα μου εριχνε κατι χαστουκια... Απο εξω ακουγοντουσαν.
Άλλο χαρακτηριστικό η περισσια δυναμη με την οποια μου δαγκωνε τα χειλη.Σαδομαζό γκομενα, αλλά θελει να ριχνει μονο η τρελή.
23 Σεπτεμβρίου, 2011
Αφού δεν σου τράβηξε και κάνα uppercut πάλι καλά Χεχε!
Π
Πύρκαυλος
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4