Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 86 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
επειδη ο φιλος λουστ και ο σταμ παραπονιουντε για φολες ας πω και εγω μια εμπειρια μου ουδετερη στην ουσια.
αυγουστιατικη βολτα στη φυλης μετα τις διακοπες κανοντας μια ασκοπη βολτα μπαινω και σε αυτο το τριπλεξ οικημα στο πανω δεξια δουλευε η αννα αν θυμαμε καλα μια μελαχροινη ομορφουλα τη λες με κανονικο σωμα κοπελα και εντονα βαμμενα κοκινα τα χειλη,καθοτι ημουν μονος μου στο σαλονι μολις βγηκε ηρθε κατα πανω μου με αγκαλιες φιλια και τριψιματα παρολο το αναμα που μου εφερ συνεχισα τη τσαρκα αλλα μη βρισκωντας τιποτα αλλο καλυτερο επεστρεψαΕμμμμ
στο δματιο η κοπελα τωρα δεν εβγαλε καν το σουτιεν να αγγιξουμε λιγο βυζακι στην ερωτηση αν θελω καποτα και απατωντας θετικα ειπε καλυτερα γιατι δεν της αρεσει και ανγκαστικα το κανει αφου το κανουν ολες στη φυλης αυτος ο μονολογος της κρατησε κανα 3 λεπτο και κατα τη διαρκεια της πιπαςΘυμός
αφοτ ξεκινησαμε το γαμησακι ξεκινησε μετα απο λιγο αργεις να τελειωσεις κλπΘυμός
πω ρε πουστη μου λεω πολυ γκρινια,εγω αγκομαχουσα να χυσω και αυτη γκρινια και μπουρου μπουρου μπουρου μπουρου Θυμός
εν τελει καταφερα να χυσω και με αποχαιρετησε αλλα η γκρινια της για τις εξαναγκαστηκες υπηρεσιες που δεν τις ζητησα καν συν το χυσε η θα παιξουμε σε λιγο
κατα τα λεγομενα της για χειρονακτικη εργασια λογω καθυστερησεις μου ειχαν κανει ενα κεφαλι καζανιΘυμός
μα ρε πουστη να γαμησουμε πηγαμε οχι να παντρευτουμε πρωτη φορα βλεπω κρεββατομουρμουρα και σε μπουρδελοΕμμμμ
και το γαμωτοσ την υποθεση ειναι σε μενα για κωλο γιατι δεν ειπεΘυμός σε ολους εδωσε κωλο απ'οτι διαβαζω εκτος απο μεναΘυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
baros
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
12.295
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2011
μα ρε πουστη να γαμησουμε πηγαμε οχι να παντρευτουμε πρωτη φορα βλεπω κρεββατομουρμουρα και σε μπουρδελο.....

Έλιωσα φιλαράκι...να'σαι καλά...
22 Σεπτεμβρίου, 2011
ρε μαλακα ουτε να γαμησεις δεν προκοβεις.....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2