Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 89 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τετάρτη απόγευμα γύρω στις 5 βρέθηκα στην περιοχή για δουλειές.
Όταν τελείωσα, έβρεχε δυνατά και δεν είχα ομπρέλα. Είχα και λίγη όρεξη.
Χώθηκα στο 7 πιο πολύ για να γλυτώσω από την βροχή.
-Έχω την Νικόλ, μου ανήγγειλε η τσατσά.
Χωρίς να το πολυσκεφτώ έσκασα το πενηντάρικο και πήγα στο δωμάτιο.
Πιο πολύ από περιέργεια να γνωρίσω επι τέλους την Νικόλ που τους έχει τρελάνει όλους.
Περιγραφή της Νικόλ δεν θα κάνω, την ξέρετε οι περισσότεροι. Τι σημασία θα είχε άλλωστε? Ούτε θα σας περιγράψω πως μου έγλυψε τα …
Θα σας πω μόνο ότι ήτανε ακριβώς όπως είχα πλάσει με την φαντασία μου την πουτάνα όταν ήμουνα έφηβος και άβγαλτος.
Φιλική, πρόσχαρη, καθαρή, διαθέσιμη με χαμόγελο σε ότι της ζήτησα, όταν το ζήτησα.
Το απόλυτο gf experience. Το κορίτσι είναι το Νούμερο 1 στο Βαρδάρι, με διαφορά…
Ενώ την περίμενα στο δωμάτιο, άκουσα και δεύτερο συναγωνιστή να πιάνει το διπλανό. FUCK σκέφτηκα… Θα έχουμε ξεπέτα… Το μαγαζί φουλάρισε…Θυμός
Όταν τελείωσα τα μέσα έξω και τα πάνω κάτω σε κανα εικοσάλεπτο, η Νικόλ ξάπλωςε δίπλα μου και χαιδευόμασταν λέγοντας μαλακίες ανέκδοτα ιστορίες κλπ για τουλάχιστον άλλα δεκα ή δεκαπέντε λεπτά… και δεν έδειχνε καμμία διάθεση να την κοπανήσει.
Αφού κάποια στιγμή αγχώθηκα. Πρώτον γιατί έπρεπε να έχω ήδη επιστρέψει στο γραφείο και δεύτερον γιατί ο συναγωνιστής περίμενε στο διπλανό δωμάτιο for ever…Μεγάλο χαμόγελο
Μάγκες, τι να πώ… Έχω μείνει παξιμάδι…Χμμμ;
(Το 7 στη συμμετοχή σημαίνει 10)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 21, 2011
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Midastouch
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού