Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Τζούλια είναι μια κοπέλλα ψηλή,μελαχρινή,με πολύ ωραίο πρόσωπο κ κυρίως πολύ ωραία μάτια.Πολύ καλό επίσης στήθος.Το μόνο ίσως μείον το ότι είναι αρκετά αδύνατη...Όχι ανορεξική,αλλά αδύνατη...

Η τσατσά κλασσικά βγήκε κ μας τα πρηξε ότι η κοπέλλα δεν κάνει έξτρα,κ μόνο κανονικό πρόγραμμα...Κατά τ'άλλα είναι ευγενική κ καλόβολη...

Μπαίνω στο δωμάτιο το οποίο ήταν αρκετά περιποιημένο,καθαρό κ μεγάλο...

Έρχεται η δεσποινίς η οποία διαθέτει ένα βλέμμα ταυτόχρονα μυστήριο-καβλωτικό,κ χωρίς να πει κουβέντα αρχίζει τα προκαταρκτικά...Η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ καλή σε αυτά.Φιλιά σε όλο το σώμα κ παρατεταμένο γλύψιμο των όρχεων το οποίο έφερε την επιθυμητή ανόρθωση σχετικά γρήγορα.Η πίπα της πολύ καλή,με ωραία χρήση της γλώσσας κ πολλά deepthroat.
Ξεκινάμε το σεξ σε ιεραποστολικό με καλή στάση εκ μέρους της,καταδεχτική σε μικροαλλαγές στη στάση αλλά πολύ μικρή συμμετοχή...Συνέχεια στα 4 με αρκετά καλό στήσιμο κ πάλι κ για συμμετοχή βρωμόλογα στη γλώσσα της τα οποία μπορώ να πω ότι ακούγονταν πολύ καβλωτικά...Μόνο λίγο πριν το τέλος μου μίλησε ελληνικά προτρέποντας με να τελειώσω...

Σε γενικές γραμμές δεν πέρασα κ άσχημα.Πολύ όμορφη κοπέλλα.,ωραίο σώμα με ωραίες τοποθετήσεις αλλά μέτρια συμμετοχή...Θα την ξανατιμούσα πρώτον για το ωραίο σεξ που κάνει,ανεξαρτήτως συμμετοχής (το γλύψιμο όρχεων μόνο σε studio παίζει,πολύ σπάνια σε ρδέλο), κ δεύτερον γιατί μου έβγαλε κάτι το πρόστυχο κ άγριο κ θέλω να δω αν όντως είναι καλή σε τέτοιες φάσεις...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
367
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2011
..και τρίτον, να προσθέσω, γιατί γαμάς μουνί Primera Division (Ιλλόνα από Κ6) με εισιτήριο αγώνα Δ' Εθνικής!!!!
23 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άκρως επιτυχημένος ο ποδοσφαιρικός παραλληλισμός σου φίλε μου...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2