Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την είχα βάλει στο μάτι αρκετό καιρό αυτή, πάντα χαμογελαστή, προσφέρει κώλο, φαίνεται γλυκιά κ ζεστή στο δωμάτιο.
Από εμφάνιση, μέτρια στο ύψος, ξανθιά, με μεσογειακή περιφέρεια, ωραίο κώλο, κ ωραίο στητό βυζί, σου δίνει την εντύπωση demi βραζιλιάνας, που δικαιολογείται μιας κ είναι από πορτογαλλία. Στο 30 κοντά.

Στο διαταύτα τώρα, έρχεται, μιλάμε λίγο, της χουφτώνω τις βυζαρες της, τις πασπατεύω, ξαπλώνουμε κ μου παίρνει μια πίπα, αξιοπρόσεκτη. Μετά την παίρνω ιεραποστολικό, αρκετά δυνατό σφυροκόπημα, κ γλύψιμο στις βυζάρες της (όπου στην αρχή τραβιόταν γιατί φοβόταν ότι θα τις δαγκούσα τις ρώγες). Μετά στα 4 κ κωλαράκι. Εκεί λίγο ξενέρωσα, καθώς ναι μεν δεν ήταν χοάνη αλλά ωραίο κ όχι τρελά στενό, ήταν πού κοντό, οπότε δεν έμπαινε όλος ο πούτσος μου μέσα της. Την είχα λοιπόν στα 4 κανά 5λεπτο, δε μου έκανε καθόλου αίσθηση πάντως, οπότε μου κάνει "κουράστηκα, θες να αλλάξουμε στάσεις?". Οκ, την παίρνω πάλι ιεαρποστολικό, με τα πόδια της πάνω από τους ώμους μου, την σφυροκοπάω λίγο κ τελεώνω.

Χαιρετιόμαστε κ την κάνω.
Γενικά ψιλό δεδομένη συνεύρεση, ούτε κάτι φοβερό, ούτε κάτι άσχημο. Πιο πολύ αποθημώνο να σκίσω αυτόν τον κώλο ήταν. Αλλά βάζω 6 γιατί αντίστοιχες υπηρεσίες βρίσκεις κ με 15/10ε
10 στο πάρκινγκ λόγω μηχανής

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 13, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελβίρα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
654
Πόντοι:
2.297
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού