Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη χθές το βράδυ κ συγκεκριμένα τις πολύ μικρές ώρες (5.00) με παρεούλα κ μετά από μια μικρή περιπλάνηση είπα να δοκιμάσω τη συγκεκριμένη δεσποινίς...

Η κοπέλλα είναι κοντούλα με ωραίο κ σφιχτό σώμα,μικρό στήθος αλλά ωραίο κωλαράκι...

Μπαίνω στο δωμάτιο το οποίο βαθμολόγησα όσο πιο χαμηλά μπορούσα λόγω της έλλειψης σαπουνιού (απαράδεκτο).

Έρχεται η κοπέλλα μετά από αρκετή ώρα λόγω υπερπληθώρας συναγωνιστών despite το περασμένο της ώρας.Συστηνόμαστε κ λέμε 1-2 τυπικές κουβέντες από τις οποίες αποκόμισα την εντύπωση ότι πρόκειται για αρκετά γλυκιά κοπελλίτσα.Πάνω που πηγα να χαρώ με ρωτάει αν θέλω σκουφάκι ή όχι κ με ξενερώνει ακριβώς επειδή κατάλαβα ότι προκαταρκτικά δεν παίζουν...Μου βάζει λοιπόν το σκούφο κ αρχίζει μια μέτρια πίπα,ούτε κακή αλλά ούτε κ πολύ καλή, η οποία μετά από λίγο έφερε το επιθυμητό αποτέλεσμα...Ξεκινάμε στα 4 όπου η θέα του κωλου της είναι πολύ καλή αλλά η στάση της όχι κ τόσο.Δεν ξέρω αν φταίει το περασμένο της ώρας κ η συσσωρευμένη κούραση αλλά είχε στηθεί πολύ κοντά στο σώμα μου,αποτρέποντας τη δυνατή κ βαθιά διείσδυσή μου..Μετά από λίγο τη γυρίζω σε ιεραποστολικό όπου η στάση της ήταν σχετικά καλή αλλά η συμμετοχή της κάτω του μετρίου όπως κ πριν...Με τούτα κ με κείνα ήρθε το τέλος (πάλι καλά γιατί είχα αρχίσει κ αγχωνόμουν ότι λόγω οινοποσίας δεν θα τελείωνα ποτέ).

Δεν ήταν καμιά φοβερή συνουσία σε γενικές γραμμές,ούτε κ καμία κάκιστη όμως...Εντελώς μέτρια μπορώ να πω κ γι'αυτό μάλλον κ δεν θα ξανατιμηθεί.

Υ.Γ.Η τσατσά ενώ ήταν πολύ ευγενική,ήθελε ένα κωλόχερο που δεν είχε σαπούνι στο δωμάτιο...

Να είστε καλά κ να περνάτε καλά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Μιράντα
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
367
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού