Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πραγματικά για τη συνεύρεση μου με τη Τζούλια, δεν ήξερα τι να γράψω. Έχουμε και λέμε :

Στη βάρδια, παρούσες ήταν δυο κοπέλες (δεν θυμάμαι το όνομα της δεύτερης), οι οποίες σαλονάρουν με συντονισμένες, μοντελέ κινήσεις. Πέρασα, γιατί ενώ δεν ήμουν σε σωστή διάθεση, δεν είχε πολύ κόσμο, οπότε ήταν ευκαιρία.

Τη Τζούλια την έχω δει πολλές φορές και μου άρεσε σαν παρουσία, αν και μου φαινόταν ψυχρή. Μου είπε ότι είναι Σέρβα, λογικά είναι Ρουμάνα. Όμορφο πρόσωπο με καρέ μαλλί, στο 1.65, αδύνατη, με μικρό στήθος, σχεδόν ανύπαρκτο και πολύ ωραίο κωλαράκι.

Στα του αγώνα, την πίπα της θα τη χαρακτήριζα «επιθετική», με υποψία χρήσης δοντιού και με χρήση χεριού, το οποίο δεν βγάζει. Επίσης, δεν γλύφει αρχίδια. Ιεραποστολική στάση, όπου είχε τυπική συμμετοχή. Για δικούς μου λόγους είχα πτώση της σημαίας, οπότε πλέον με τη βοήθεια της Τζούλιας και του χεριού της ήρθε το τέλος. Ντύθηκε, χαιρέτησε και έφυγε σφαίρα.

Πιστεύω ότι θα την ξαναδοκιμάσω, μόνο λόγω εμφάνισης, αυτή τη φορά σε παρτούζα με τη δεύτερη κοπέλα της βάρδιας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Invisible Man
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
5.204
Πόντοι:
21.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού