Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 41 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Αντζελα την ειχα πρωτοσυναντησει στην Κολωνου πριν κανα διμηνο και την ειχα "γευτει" με 10 Ευρα (απλο προγραμμα).Μου ειχε κανει εντυπωση οτι ειχε ενα ψευτο-μαγκικο υφος, αλλα μεσα στο δωματιο εγινε γατουλα.Ειχα περασει καλα μαζι της και εκτοτε την εψαχνα αλλα η τσατσα μου ελεγε οτι ειχε παει ...Ρωσσια.Σημερα σταθηκα τυχερος και την πετυχα ξανα.

Η Αντζελα ειναι ενα Milf περασμενης ηλικιας Ρωσσιδα, κανονικου αναστηματος, με σχετικα αδυνατο κορμι ειδικα κατω απο τη μεση, λιγο κοιλιτσα και βυζους να - πεσμενους μεν, προκλητικους δε.Το μαλλι ειναι καστανο, μακρυ και δενει με το εκφυλο, ελαφρως ρωσσο-μογγολοειδες προσωπακι της.Ειναι γενικα ευχαριστη, τα ειχε "τσουξει" ελαφρως αποψε και επεσε γελιο.Στο ζωδιο ψαρακι.

Ξεκινησαμε με χαδακια εκατωρεθεν, εχοντας επικεντρωθει στους βυζους.Και μονο απο τα τριψιματα δεν ηθελα πολυ.Εκει αρχισαν τα αστεια για το μεγεθος του "φιλου" μου κλτπ που πλεον τα παιρνω στην πλακα - το μονο κακο οτι οταν παω να ζητησω "οπισθεν" συνηθως τρωω πορτα.Ακολουθησε πιπα, ουτε κρυο ουτε ζεστη και στη συνεχεια ολο χαρη καβαλησε σαν αμαζονα επανω μου και αρχισε την "ιππασια".Το γαμησακι ηταν δυνατο γιατι ειχα καυλες αφενος, αλλα και η συμμετοχη της ηταν αριστη οποτε καποια στιγμη ενω αρχικα εδειχνε οτι ποναει (ευτυχως για μενα δεν εβαλε κρεμα) αρχισε να βγαζε κραυγες! Ομολογω οτι δεν το περιμενα, ειπαμε ειχε πιει μερικα ποτηρακια...
Το τελος επειτα απο αρκετα λεπτα παλινδρομησης ηρθε μεγαλοπρεπως αφηνοντας μου μια ευχαριστη γευση.

Προτεινεται ανετα για τους λατρεις των ρωσο-milf (αυτοι ξερουν).

Προγραμμα στανταρ συν ακαποτ, 20 Ευρα.

Η υπηρεσια εξυπηρετικη μου εβαλε καθαρο σεντονακι, παρκινγκ την ωρα εκεινη ευκολα.Το συγκεκριμενο ρδελο ειναι καινουριο (του οροφου) ειναι σχετικα καθαρο και εχει συμπαθητικα δωματιακια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
jonbu
Μέλος
Εγγραφή:
9 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
458
Πόντοι:
31
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού