Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 89 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αφου τοσα εχουμε ακουσει για την Νικολ ειπα να δοκιμασω, μπηκα μεσα στο σπιτακι η τσατσα υπερευγενεστατη και μπηκα χωρις καν να την δω για το απλο των 30.
Το δωματιο αν δεν κανω λαθος ηταν το 2ο οπως μπαινεις με την ντουζιερα, μετα απο 2 συναθλητες ηρθε η σειρα μου. Πολυ ωραιο κορμι για την ηλικια της (τι βυζαρες ηταν αυτες;;;;Χαμόγελο προσωπο ταλαιπωριμενο.
Μπηκε καθησε πανω μου μου εδωσε ενα βαθυτατο γλωσσοφιλο και σηκωθηκε πηγε μπροστα απο το κρεββατι και μου εκανε ενα μινι στριπτιζ και μετα ηρθε στο πεδιο μαχης
οπου τριφτηκε σε ολο μου το σωμα μου εγλειψε τα παπαρια για αρκετη ωρα και εβαλε την καποτα με τον στομα οπου εκανε μια καταπληκτικη πιπα και με κοιτουσε στα ματια οσο ασχολιομουν με τις τρυπες της και τις βυζαρες της.
Στην συνεχεια ανεβηκε πανω μου μετα ιεροποστολικο και στα 4 οπου δεν κρατηθηκα πολυ την γυρισα και εχυσα στις βυζαρες της και απορισε για την ποσοτητα Χαμόγελο μιλησαμε για κανα 5λεπτο (λεει πολλα παντως ζαλιζει αρχδια) ασχετα
αν περιμεναν κι αλλοι στα δωματια και στο σαλονι. Ντυθηκε και φιληθηκαμε οπως εβγαινα στο χωλ παλι συναντιθηκαμε με φιλησε με χουφτωσε και εφυγε για να κανει ακομη εναν απο εμας ευτηχησμενο.

Ειναι εντυπωσιακη αλλα οχι η πιπινα μουναρα εννοειται πως περασα φανταστικα γιατι ειναι αυτο που λεμε αν η γκομενα ξερει να γαμιεται .....
χανει οποιος δεν παει τελειες υπηρεσιες αλλα και καλο ατομο κοινωνικοτατο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Υπηρεσίες
asianlover8
Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
10
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού