Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 121 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο το ξεσκισμα στην αννα ειχα καυλες κ αφου στην βολτα που εκανα δεν ειχε τιποτα καινουργιο , ειπα να περασω απο εδω για μια ωραια πιπα που φημιζεται το σπιτι
επισκεψη σημερα 12.40 κ επιτελους στο σαλοναρισμα η μινελα....ειχα διαβασει γι αυτην αλλα δεν ειχε τυχει να την πετυχω...η μινελα εχει κανονικο σωμα μεγαλο βυζακι ελαφρος πεσμενο ειναι 24 χρονων απο την ρωσια ξανθια μαλλια κ χαμογελαστη , δηλαδη δεν εχει καμια σχεση με τις κοπελες που εχει συνηθος αυτο το ιδρυμα(χοντρες μιλφ κ υπερβαρες)μετα απο αναμονη κοντα στην μιση ωρα αφου ειχε κ αλλους συναθλητες ηρθε στο δωματιο ,με ρωτησε το ονομα μου οπου της εκανε εντυπωση δεν το ειχε ξανακουσει αλλα εκει που επαθε σοκ ηταν οταν της ειπα οτι ειμαι 35 κ αυτη δεν με εκανε πανω απο 25.....μου ζητησε κ ταυτοτητα ριξαμε πολυ γελιο....καθαρισμα με μωρομαντηλο πιπα πολυ καλη γλυφει κ αρχιδια την γυρισα κ σε 69 οπου καθισαμε σε αυτη την σταση στην κυριολεξια κοντα στα 10λεπτα....ανεβηκε απο πανω κ αρχισε να κουνεται ενω σε αυτη την σταση ριξαμε κ 2-3 γλωσσοφιλα , την σηκωσα ορθια κ την τοποθετησα πανω στο σκαμπο που εχει το δωματιο με την πλατη της να ακουμπαει στον τοιχο κ αρχισα να την γαμαω κ αυτη φωναζε ποιο βαθια ποιο βαθια αν κ στην αρχη φοβοταν μην πεσουμε....την γυρισα πισοκωλλητα με ατυ μα στηριζεται παλι στο σκαμπο κ την γαμαγα ενω ταυτοχρονα χουφτωνα της βυζαρες της , μετα την πηγα στο κρεβατι εβγαλα το προφυλακτικο κ με πιπα τελειωσα στο στομα της , εντυπωση μου εκανε οτι οταν την εχυσα στο στομα συνεχισε να μου τον ρουφαει για κανα λεπτο ακομα(τον καθαρισε ολον)κ δεν σηκωθηκε αμεσως να παει να τα φτησει οπως κανουν οι περισσοτερες....για 20 ειναι απλα σουπερ σιγουρα θα ξαναπαω...θελω να πω οτι καθισα στοδωματιο σχεδον 23 λεπτα κ βγαινοντας στο σαλονι η μινελα ζητησε συγνωμη απο εναν συναγωνηστη που περιμενε να την δει , ενω η τσα τσα δεν χτυπησε καθολου την πορτα αν κ σε αλλες καταθεσεις που εχω κανει σπαλιοτερα σε αυτο το σπιτι η ιδια τσα τσα στο 8λεπτο χτυπουσε την πορτα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Μινέλλα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.996
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού