Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την ειδα την κυριακη το πρωι αλλα περασα αλλου , σημερα την προτιμησα ,η αννα ειναι η γνωστη αλβανεζα που δουλευε πριν κανα 1,5 χρονο στη φωκαιας 22 στο κατω....
λεπτη με ωραιο σωματακι κ σουπερ κωλαρακι ενω εχει κανει πια προσθετικη στηθους που εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει(κακης ποιοτητας)....
στο σαλοναρισμα η τσα τσα ανακοινωνει προγραμμα ελευθερα πιασηματα 69 πλες της στασεις 20ευρω...περναω ερχεται στο δωματιο την ρωταω με τι ονομα δουλευεις τωρα , μου λεει αννα οπως παντα με θυμασαι , πως δεν σε θυμαμαι ,οι περισσοτεροι δεν με θυμουνται μου λεει με παραπανο ,της λεω εκτος απο τα βυζια δεν εχεις καποια αλλαγη ,αρχιζει να μου τριβει τον πουτσο κ αρχιζει το γνωστο τροπαριο , κανω κ εξττρα μου λεει....+10ευρω ελευθερο στοματικο +10τελειωτικο στο στηθος +20 κωλαρακι...
της ειπα σου δινω 10 για τον κωλο θες η οχι(ειχα τον σκοπο μου)τελικα δεχτηκε , περασμα προφυλακτικου κ αρχιζει πιπα καλη μετα της λεω να γιρυσουμε σε 69 γυριζει κ μου λεει μονο μην γλυφεις γιατι εχω αλοιφη...της λεω τι 69 θα κανουμε χωρις να γλυψω....σηκωνεται κ σκουπιζεται....μετα απο κανα 5λεπτο την ανεβαζω απο πανω για λιγο , σχεδον αμεσος την γυριζω στα τεσσερα παει να τον βαλει στο μουνι της λεω οχι απο τωρα μεχρι να τελειωσω θελω το κωλαρακι σου....βαζει λιγη αλοιφη κ αφου στην αρχη μπηκα σιγα σιγα μεσα της μολις μπηκα μεσα της αρχισα να την γαμαω δυνατα την ξεσκισα ολο ξεφυσουσε κ μου ελεγε να αλλαξουμε προφυλακτικο για να τελειωσω στο μουνι της , αρνηθηκα ηθελα να την ξεσκισω(της το χρωστουσα απο κατι ψιλοξεπετες παλια)μετα απο κανα 7λεπτο ηρθε το τελος , μου λεει με ξεσκισες ,της λεω αυτο ηθελα κ χαμογελαει....πρεπει να της αναγνωρισω οτι εχει ωραιο σωματακι κ ειναι κ πολυ κοινωνικη που μου αρεσει δεν ειναι μεσα στη μουγγα ουτε φλυαρη ομως...να ξαναγραψω οτι αν κ εχω κλικαρει πρωκτικο κ ελευθερο τα κανει εξτρα με τις τιμες που γραφει ποιο πανω....εβγαλα το αχτι μου.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
226.670
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2011
Φίλε είναι αυτή που με είχε χέσει παλιότερα;
Π
Πύρκαυλος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1