Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απογευματινή τσάρκα στην Φυλής την ώρα της σκάντζας(17:00) μετά από ένα πολύ κουραστικό 2μερο Σπασίκλας:confusedΛύπηΒασικός Έλεγχος Μαχητικής Ικανότητας με F-462) μπαίνω σε αυτό τον οίκο όπου παλιότερα σφυροκοπούσα ανελέητα την ελληνίδα Κατερίνα.Αναμονή γύρω στο 20λεπτο μιας και η πόρνη συνουσιαζόταν στο επάνω δώμα.Καθόλη τη διάρκεια της αναμονής άκουγα τα βογγητά της και καύλωσα απίστευτα.Η πουτάνα αυτού του οίκου ήταν μια ψηλή μελαχρινή νταρντάνα,με 2,5αρια βυζιά και τεράστια κωλάρα την οποία προσέφερε και φυσικά τίμησαΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο.Μικρή αναμονή στο δωμάτιο και μπουκάρει,κάνοντάς μου ένα στριπτιζ και πετώντας το δαντελωτό μαύρο φόρεμα πάνω στον πούτσο μου.Μετά μου ορμάει και αρχίζει να με γλύφει και να με φιλάει με μανία σε όλο το σώμα.Πέρασμα καπότας και ένα λυσσασμένο τσιμπούκι.Την σταματάω,την βάζω κάτω και τις γλύφω τα βυζιά και μετά το μοσχομυριστό μουνάκι της.Αφού είχε γίνει μούσκεμα μου ζητάει σαν τρελή να την γαμήσω.Το βάζω μέσα και μου λέει ''μην κάνεις καμία κίνηση,άσε με να το απολαύσω'' και όντως άρχισε να γαμιέται πάνω στον πούτσο μου.Μου άρεσε που έπαιρνε πρωτοβουλίες κι έτσι δεν της χάλασα χατήρι Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Την γυρνάω στα 4 και την σφυροκοπώ για κανα 5λεπτο ώσπου ξαφνικά τραβιέται από μόνη της και τον βάζει στον κώλο της(πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό).Αν και δουλεμένο κωλοτρυπίδι είχε καλή αίσθηση.Δεν άντεξα πάνω από 3 λεπτά και κατέθεσα όλα μου τα υγράΧαμόγελοΧαμόγελο.Πραγματικά vfm η γκόμενα,θα ξανατιμηθεί

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Ισαβέλλα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.463
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Σεπτεμβρίου, 2011
Η Ιζαμπέλα είναι η γνωστή Ισαβέλα που δουλεύει χρόνια εκεί
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1