Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Τζούλια είναι μελαχρινή, με ωραίο πρόσωπο, λίγο κοντούλα και πολύ ωραίο σώμα. Μεγαλούτσικα βυζιά ελαφρώς πεσμένα και πίρσινγκ πάνω από το στόμα.

Η τσατσά πήγε να με βάλει στο δωμάτιο 1, αλλά όταν το άκουσε η Τζούλια άρχισε να σκούζει γιατί ήταν γεμάτο χύσια και έτσι πήγα στο δωμάτιο 2 το οποίο ήταν μεν καθαρό, αλλά δεν έκλεινε η πόρτα η οποία έμεινε ανοιχτή σε όλη την διάρκεια της συνέυρεσης.

Η κοπέλα όταν μπήκε στο δωμάτιο μου έριξε ένα γλωσσόφιλο και χωρίς ίχνος προκαταρκτικών με ρώτησε πως θέλω την πίπα και απάντησα με καπότα. Ξεκίνησε η πίπα όπου ήταν μέτρια με λίγη χρήση χεριού και μετά της είπα να ανέβει από επάνω, όπου είχε καλή συμμετοχή. Στην συνέχεια την πήρα ιεραποστολικά όπου την γάμαγα καλά και ανταλλάζαμε γλωσσόφιλα. Μετά της είπα για κώλο όπου και στήθηκε στα 4 χωρίς να βάλει κάποια κρέμα. Το αποτέλεσμα ήταν ο πούτσος μου να μην μπαίνει με τίποτα μέσα όσο και αν προσπαθούσα. Έτσι έβγαλα την καπότα και της είπα να με πιπώσει ακάποτα(κακώς) και ύστερα από αρκετή ώρα έχυσα στο στόμα της. Είμασταν αρκετή ώρα μέσα χωρίς να ενοχλήσει κανένας, αλλά με την στάση της η Τζούλια έδειξε ότι προς το τέλος βαριόταν και ήθελε να τελιώσω γρηγορότερα.

Θέλω να συμπληρώσω ότι έχει και ένα σκουλαρίκι στο μουνάκι της. Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
opeth
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
77
Likes:
13
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Σεπτεμβρίου, 2011
Γλωσσοφιλα στην Τζουλια που την χυνουν στο στομα ολοι;;;;;;;;;
Σε βρισκω πολυ τολμηρο,θα πρεπει να εκανες μετα γαργαρες με οινοπνευμα στο σπιτι!!!!!!!!!!!!!!
15 Σεπτεμβρίου, 2011
"Θέλω να συμπληρώσω ότι έχει και ένα σκουλαρίκι στο μουνάκι της. Μεγάλο χαμόγελο "

Ναι, αυτή είναι η μαλακία.
Π
Πύρκαυλος
15 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατί είναι μαλακία;;;;
15 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν ήθελες να γλείψεις θα εμπόδιζε τη γλώσσα.
Π
Πύρκαυλος
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4