Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά απο σύντομη μεταμεσονύκτια βόλτα στην οδό Φυλής και στα πέριξ κατέληξα στον εν λόγω οίκο.
Ο χώρος ήταν πρόσφατα ανακαινισμένος και πολύ ευχάριστος. Η τσατσά μου φάνηκε αποτελεσματική αλλά και λίγο ψυχρή. Η κοπέλα βγήκε στο σαλόνι χαμογελαστή. Ψηλή, ωραίο σωματάκι και μαύρα μαλλιά μέχρι τους ώμους. Πέρασα στο δωμάτιο. Ύστερα απο ολιγόλεπτη αναμονή ήρθε και η πόρνη.
Το όνομα αυτής Μαρία, άψογα ελληνικά (Ελληνοπόντια μου είπε), 24 ετών. Πολύ όμορφη παρουσία η οποία όμως λεκιάστηκε ανεπανόρθωτα μόλις έβγαλε τον στηθόδεσμο. Το βυζί της ήταν μικρό και μαραμένο ενώ κρεμόταν σαν σάπιο μανταρίνι. Το μουνί της ήταν θεόστενο και όταν σχολίασα το γεγονός μου φάνηκε σαν να ντράπηκε λίγο, είχε κοκκινήσει ολόκληρη. Πρέπει να ήταν καινούργια στο κουρμπέτι. Πάραυτα, όταν την έστησα στα 4 έδειξε καλά στοιχεία και μάλιστα με προέτρεπε να την σφυροκοπήσω ανελέτητα. Κάπως έτσι ήρθε το τέλος.

Εν κατακλείδι η κατάθεση ήταν ικανοποιητική αλλά δεν ξέρω εαν θα ξανατιμήσω την συγκεκριμένη ιερόδουλη καθώς τα στήθια της είναι τελείως ακαλαίσθητα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Pontifikas
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2011
Πως γίνεται να είναι αποτελεσματική μια τσατσά;
Π
Πύρκαυλος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1