Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλημέρες,λίγα λόγια για την Τζούλια:22ετών,από Ρουμανία,1.60,50 κιλά,στήθος 2-,χαμογελαστή,με κοντό μαλί
Είχα πάει και μια εβδομάδα πριν και ενοχλήθηκα που μαθαίνω ότι κάνει πλέον ελεύθερο στοματικό και πριν 10 μέρες δε το έκανε.Τελειωτικό εξακολουθεί να μην κάνει...πολλά χαδάκια και φιλάκια από μέρους της στο λαιμό,στήθος και αφτί μου.

Ξεκινάμε,ελεύθερο στοματικό εκείνη από πάνω αφού πρώτα τον σκούπισε καλά με αντισυπτικό μαντιλάκι,με δικιά μου παρατήρηση απομάκρυνε το χέρι,στάση 69...παιχνιδιάρικη πίπα χρισημοποιώντας και μέσα και έξω τη γλώσσα της,αλλά όχι deepthroat,μέχρι τη μέση χωρίς να πιέσω για περισσότερο.
Ανεβαίνει από πάνω ,μικρή συμμετοχη από την λεκάνη της,μεγάλη από τα χέρια και τη γλώσσα της,δηλαδή εγώ έκανα την κινηση,αυτή χάϊδευε και φίλαγε στο λαιμό.Ανεβαίνω από πάνω μπαίνω αργά και ανέβασα λίγο το ρυθμό τελείωσα,παρατηρησα μια βαριεστημάρα,ανάμικτη με πόνο με το βλέμα αλλού.Για τους πιπινολάτρεις,που γουστάρουν μικρές,gfe καταστάσεις τα 20Ε τα αξίζει και τα τιμάει όχι παραπάνω όμως.Δουλεύει εδώ μέχρι τις 5,μετά πάει στο φυλής 86.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 13, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Μέλος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
3
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού