Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Τζούλια είναι η πρώην Άννα ή Ιλόνα που δούλευε και κάποιο διάστημα στην Κασσάνδρας. Είναι καστανή, με υπέροχο σώμα και πρόσωπο, όμορφα βυζάκια και φανταστικό κώλο. Για μένα ίσως είναι και η ομορφότερη στην Φυλής.

Το δωμάτιο ήταν καθαρό, ευρύχωρο και το κλιματιστικό λειτουργούσε. Επίσης είχε έναν καθρεύτη στα πλάγια.

Μετά από αρκετή αναμονή γιατί όλα τα δωμάτια ήταν γεμάτα, ήρθε η κοπέλα και άρχισε τα προκαταρκτικά της, που ήταν φιλάκια σε όλο μου το σώμα και τρίψιμο του κορμιού της στο δικό μου. Μου φόρεσε καπότα και άρχισε μία πάρα πολύ καλή πίπα με χρήση της γλώσσας και με deep throat. Στην συνέχεια ανέβηκε από πάνω μου με πολύ καλή συμμετοχή και κουνήματα. Πάλι πίπα και η επόμενη στάση ήταν η ιεραποστολική. Εκεί την είχα αγκαλιάσει και έπεσαν και κάποια γλωσσόφιλα. Ύστερα την έβαλα στα 4, όπου άρχισε να βογκάει πολύ δυνατά και να μου λέει σκίσε με καριόλη και άλλα τέτοια. Τέλος ξανά πίπα όπου και έχυσα μέσα στο στόμα της με καπότα. Με αποχαιρέτησε και έφυγε γρήγορα γιατί γινόταν πανικός στα δωμάτια. Στα πολλά συν η τσατσά η Εύα (που τόσα πολλά έχει ακούσει) που δεν βάραγε καθόλου τις πόρτες αν και είχε μαζευτεί πάρα πολύ κόσμος.

Από τις καλύτερες εμπειρίες μου σε μπουρδέλο. Την συστήνω ανεπιφύλακτα!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
opeth
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
77
Likes:
13
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού