Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πριν πω οτιδήποτε άλλο, θέλω να τονίσω ότι στη συμμετοχή της κοπέλας βάζω 9, στην καθαριότητα 10, στη συμπεριφορά τσατσάς 10 και στη σχέση απόδοσης/τιμής 9. Για κάποιο λόγο δεν είχε επιλογή μεγαλύτερη από 7 στα συγκεκριμένα. Επίσης, στα προκαταρκτικά έβαλα "Όχι" γιατί δεν ήθελα και το είπα εξαρχής οπότε δεν ξέρω αν θα έκανε μόνη της. Όσο για το πρωκτικό, δεν έκανα αλλά η τσατσά μου είπε πως κάνει.

Στο ζουμί τώρα. Η τσατσά ήταν φιλικότατη, χαμογελαστή και έκανε πλήρη περιγραφή των υπηρεσιών. Όταν φώναξε την Άννα και την είδα, έμεινα αρκετά ευχαριστημένος. Στο πρόσωπο δε λέει και πολλά αλλά είναι πολύ νέα ( η τσατσά είπε 20, μπορεί να είναι και 25, παραπάνω πάντως δεν είναι με τίποτα). Στο σώμα είναι ΠΑΡΑ πολύ καλή, 3άρι στητό και σφιχτό στήθος, στρογγυλός και όμορφος κώλος, πολύ καλή σιλουέττα, γύρω στο 1.65. Όταν μπήκα στο δωμάτιο το βρήκα πολύ καθαρό. Είχε κλιματισμό και ο φωτισμός ήταν αρκετός για να βλέπει κανείς καθαρά. Δεν ξέρω για σας αλλά εμένα δε μου αρέσουν τα σκοτάδια. Τηλεόραση δεν είχε, ούτε καθρέφτη στο πλάϊ αλλά δε με πολυένοιαξε. Μου έκανε ελεύθερο στοματικό και μετά έβαλα προφυλακτικό, την έστησα στα τέσσερα και... κάναμε ό,τι κάναμε μέχρι να τελειώσω. Το κιτσιμπού ήταν πολύ καλό, έκανε διάφορα κόλπα στο όργανο αλλά δεν πλησίασε τα μπαλάκια. Στο σεξ είχε πολύ καλή συμμετοχή με κουνηματάκια και βογγητά. Γενικώς, πολύ καλή εμπειρία και θα ξαναπάω οπωσδήποτε.

Αυτά είχα να πω, ελπίζω να βοήθησα τους συναγωνιστές!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
264
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Σεπτεμβρίου, 2011
Ξέχασα να σας πω ότι στο parking έβαλα 10 κατά λάθος, το παρκάρισμα εκεί είναι ΑΔΥΝΑΤΟ!! Πήγα με συγκοινωνία.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1