Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη σημερα στις 14.15 αφου ειχε προηγηθει καφεδακι με μορφη του σαιτ για κουβεντουλα....
βικτωρια 24 ετων απο ουκρανια ξανθια μαλλιαμε αφελιες που πεφτουν στο προσωπο της γεματουλα οχι χοντρη
με σωστα πιασηματα κ 3αρακι βυζι ελαφρος πεσμενο ,στο σαλοναρισμα φορουσεενα πολυ σεξι μαυρο κορμακι ,υψος
περιπου 1,68 ,χαμογελαστη μπαινει κατευθειαν στο δωματιο κ μεπετυχαινει να πλενω τον πιτσιρικο , χαμογελασε ποιο εντονα αυτη την φορα κ χρησιμοποιησε το μωρομαντηλο που κρατουσε για να με σκουπησει , μετα φιλακια στο λαιμο κ στην πλατη ενω ταυτοχρονα χουφτωνε τον πουτσομου , την καθιζω στο κρεβατι κ οπωςειμαι ορθιοςμου αρχιζει πιπα, ωραια χωρις χερια κ οπως ημουν ορθιος χουφτωσε τα κωλομαγουλα μου κ με εσπρωχνε κ γαμουσα το στομα της,ωραια φαση , περασμα προφυλακτικου κ πρωτη σταση ιεραποστολικο με αυτην ναμε φιλαει στο λαιμοκ στα αυτια , αλλαγη στασης κ στησιμο στα τεσσερα οπου στο μεσοδιαστημα που μεσολαβησε μεχρι να ξαναμπω μεσα της κουνουσω προκλητικα τον τουρλομενω κωλαρακι της , μετα απο κανα 4λεπτο την γυριζω ανασκελα κ ανεβαινω απο πανω της για ισπανικο ,την ωρα που της γαμαγα τα βυζια
χωρις να της πω τιποτα εβγαλα το προφυλακτικο κ της εχυσα τα βυζια...χαμογελασε μετα το αρχικο ξαφνιασμα της κ μου ειπε τωρα πρεπει να αλλαξουμε σεντονια , μου εδωσεενα φιλι στο μαγουλο κ αποχωρησε , σε ομορφια δεν φτανει την ομοσταυλη της σαμπρινα αλλα στο κρεβατι ειναι σαφεστατα ανωτερη.....14 λεπτα για 20γιουρια ειναι σουπερ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2011
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.020
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Σεπτεμβρίου, 2011
ξεχασα να γραψω αναφερωμαι στο σπιτι αριστερα κ οχι στο αλλο που εχει εισοδο κ απο αχαρνων δηλαδη σε αυτο που δουλευει το θεομουνο η αλμπινα.....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1