Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καλησπερα συναγωνιστες!!! μετα απο διασκεδαση στο μπουρναζι πηγαμε τα φιλαρακια μου για ενα αδειασμα!!!!λοιπον τα γυρισα ολα πριν αποφασισω το μαρακι ηταν το καλυτερο που υπηρχε!!!!ολα τα αλλα απλα μετρια!!!!!λοιπον μπαινω ο εν λογο οικο και ηταν ευγενικοτατη τσατσα που με καλοσωρισε!! το σαλονι γεματο σχεδον δε χοραγα!!!ευτυχως οταν πηγα για να αδειασω ηταν ολα φουλ τα δωματια αλλα το σαλονι αδειο!!για να μην τα πολιλογω μπαινω!! συστιθηκαμε την ρωτησα απο που ειναι και μαγκες ειναι ελληνοποντια!!!η μαχη αρχισε με τριψιμο των βυζων της και ολου του σωματος της απανω μου απο λουτσο μεχρι απανω και γλυψιμο λαιμου και ναζιαρικα δαγκοματα σε αυτια!! η πιπα της αριστουργημα(αν και δεν κανει ακαποτο)!!!! μετα στα 4 με τρομερη συμμετοχη και βαλτο μου ολο μεσα,σκισεμαι κτλ!!! η συνεχεια ιεραποστολικα και παλι τα ιδια να της γλυφο τους βυζους και αυτη το λαιμο!!!!μετα απο λιγο ηρθε το τελος!!!!
αν θα ξαναπαω: οχι μονο θα ξαναπαω αλλα εχω αρχισει απο τωρα να ψαχνω για το μπλε εισιτηριο!!!!(ανεργος-φοιτητης)!!!!
τσατσα:ευγενικη και λιγομιλιτη!!! ααα το σημαντικοτερο δεν χτυπαει πορτες!!αν και οταν εφευγα ειχε γεμισει το σαλονι δεν μου χτυπησε πορτα ουτε την φωναξε!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Σεπτεμβρίου, 2011
ελληνοποντια lol
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1