Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 124 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
πεμπτη αργα το βραδυ και περνωντας απο το εν λογω μπουρδελακι εκανα μια σταση να δω τι επαιζε τι το ηθελα τελος παντων με το που μπηκα σε αυτο απο τα δεξια παντα μου την επεσε με τη μια μια ξανθια βουλγαρα με αρχισε στα γλωσσοφιλα και πριν προλαβω να αντιδρασω με πηγε μεχρι το δωματιο οπου αφου με εριξε στο κρεββατι αρχισε να με γδυνει απο πανω μεχρι κατω δε λεω με καβλωσε αλλα επρεπε να αποφασισω εκει αν θα επρεπε να της δωσω το 20ρικο η να σηκωθω να φυγω ηταν ομως ηδη αργα αφου βρισκομουν στα ενδοτερα και ειχα ερεθιστει τοσο ωστε να μπορω συνεχισω παρολο που δεν μου αρεσε και ιδιαιτερα οπως και να χει αφου μου πηρε το μπλε χαρτονομισμα στη κυριολεξια απο την τσεπη Χμμμ;Χμμμ; μου αρχισε μια δυνατη πιπα χωρις καποτα και μετεπειτα ηρθε απο πανω μου δινοντας μου γλωσσοφιλα κτλ κτλ για το τελος πηγαμε για πισωκολητο για να την σφυροκοπησω ανενοχλητα οπου και τελειωσα η φαση κρατησε οχι πανω απο 7 λεπτα με πολλα βογγητα και γενικα δεν ηταν περισσοτερο ενα γρηγορο ξεκαβλωμα δεν συγκρατησα ουτε το ονομα της βασικα για οσους δεν την ξερουν να ειναι σιγουροι οτι θα καταλαβουν οταν την δουνΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοπεριττο να πω οτι το δωματιο δεν ειχε ουτε το κλιματιστικο σε λειτουργια βρωμικα κρεββατια και η γκομενα με φιλουσε τοσο δυνατα στο στομα καθολη την διαρκεια που φευγοντας διαπιστωσα οτι με τις δαγκωματιες που μου εδινε παραλληλα στα χειλη μου αυτα ειχαν σχεδον γδαρθει και ψιλοματωσειΕμμμμΕμμμμ κανονικο βαμπιρ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 07, 2011
Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
6
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2011
αμα σε δαγκωσε κ ματωσες τραβα κανε κ καμμια εκξεταση τωρα...
11 Σεπτεμβρίου, 2011
ρε φιλε γραψε κ κανα ονομα στις κριτικες σου.....τοσο σου περνουν τα μυαλα που δεν θυμασαι ονοματα
11 Σεπτεμβρίου, 2011
Δύο φορές με έχει πετάξει στο κρεβάτι στην Φυλής και μου τριβόταν και την μία μάλιστα μου πήρε και το πόμολο για να μην μπορώ να φύγω. Επίσης μία φορά στο Μετάξι στου Μεγάλου Αλεξάνδου, μου είχε βγάλει τον πούτσο έξω και μου τον έπαιζε στο σαλόνι. Είναι πολύ λυσσαρα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3