Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 86 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Νατασσα ειναι ενα μετριο προς το ψηλο, Ρωσσιδακι, με χαρακτηριστικη φυσιογνωμια απο την συμπαθεστατη χωρα.Ειναι καστανοξανθη με λευκη επιδερμιδα, εχει ντεμι σωματακι (οχι τιποτα φοβερο, λειπουν τα πιασιματα), καλου μεγεθους αλλα πεσμενο στηθος, και γενικα αποπνεει μια θετικη αυρα.Την ειχα συναντησει στο Φ74 το χειμωνα και χαρακτηριστικα θυμαμαι το αργο και καμαρωτο περπατημα της στο σαλονι.

Σημερα και εχοντας γυρισει καμποσους οικους, ειπα να περασω λιγο απο Φωκαιας.Εκει λοιπον συναντησα την Νατασσα στο ξεκινημα της βαρδιας της.Κατσαμε λιγο τα ειπαμε στο σαλονι (ημουν και μονος) και ενω της αποκριθηκα οτι θελω να γυρισω μια βολτα και τα αλλα σπιτια εκεινη δεν επεμεινε παρα ευγενικα με χαιρετησε - αυτο μου εκανε πολυ θετικη εντυπωση.

Πραγματι μετα απο λιγο την επισκεφθηκα με σκοπο να την τιμησω.Περασα σε ενα δωματιο το οποιο ειναι η κουζινα του σπιτιου, μου φανηκε πολυ αστειο.Μετα απο λιγο ηλθε και το νινι.Η Νατασσα ειναι απο τα κοριτσια που θελει λιγο καθοδηγηση.Ξεκινησε με λιγα φιλακια στο σωμα και μετα απο λιγο σχεδον μηχανικα, αφου πρωτα με ρωτησε αν θελω ακαποτ, παει να βαλει το λαστιχακι στον "κυριο".Φυσικα δεν τα καταφερνει και την βλεπω λιγο αμηχανη.Της λεω ηρεμα και χαμογελαστα "ξερεις αν το μεγαλωσουμε λιγο, μπαινει πιο ευκολα" και ετσι ξεκιναει ενα ωραιο, χαλαρωτικο τσιμπουκι το οποιο ομολογω μου ανεβασε τις στροφες ψηλα.

Καποια στιγμη την σταματαω και της ζητω να ξαπλωσει ωστε να προχωρησουμε στα ενδοτερα.Οπερ και εγενετο.Της ζητησα να μην βαλει πολυ κρεμα και ανταποκριθηκε αν και ειχε δισταγμους κοιταζοντας τον ανησυχο (στο εντωμεταξυ) "κυριο".Ξεκινησαμε καπως περιεργα.Στην αρχη, ενιωθα οπως ενα ζευγαρι πρωταρηδων "που ψαχνονται" να βρεθουν.Δεν με ανησυχησε ομως το γεγονος.Και πραγματικα ακολουθησε ενα ξεφρενο, εντονου ρυθμου και εντασης πηδημα, με επαρκη διαρκεια χαρις στην εξαιρετικη ανταποκριση της κοπελας.Ηταν σαν να ειχε "κουμπωσει" επανω μου και καπως ετσι φθασαμε στις "ιαχες του θριαμβου".

Συμπερασματικα ειχα μια ευχαριστη εμπειρια.Η κοπελλα καταφερε και ανταποκριθηκε ικανοποιητικα σε οτι ζητουσα και μου προσεφερε ενα ομορφο δεκαλεπτο.

Η αληθεια ειναι οτι στις Ρωσσιδες δειχνω εμπιστοσυνη και συνηθως δεν διαψευδομαι.Σε αντιθεση βεβαια με Ρουμανες και Βουλγαρες που οπως αρκετοι ισως να εχετε διαπιστωσει, αποτελουν τον ορισμο της κουτοπονηριας και της ξεπετας.

Προγραμμα κανονικο συν ακαποτο, 20 ευρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2011
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
jonbu
Μέλος
Εγγραφή:
9 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
458
Πόντοι:
31
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Σεπτεμβρίου, 2011
Από προσωπική εμπειρία, οι Βουλγάρες είναι σαν τις Ρωσίδες. Οι περισσότερες καλές, κάποιες άθλιες.
Οι Ρουμάνες πάλι, είναι του ύψους ή του βάθους. Από απίστευτα διαμαντάκια μέχρι τις τραγικότερες φόλες...
Π
Πύρκαυλος
11 Σεπτεμβρίου, 2011
ε οκ τα εχει τα κιλακια της η νατασσα.......ακομα με το κοκκινο φορεμα κανει σαλοναρισμα....ενα με το δερμα της ςχει γινει
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2