Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 89 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη χθες στην γνωστη Νικολ...Δεν κανω περιγραφη την κυριας γιατι την γνωριζεται ολοι σας...Η τσατσα ευγεστατη,της εδωσα ενα 40 αρι για γλυφομουνι κ ελευθερο χυσιμο στα μεγαλα βυζομπαλα της Νικολ...το δωματιο αριστο,καθως πηγα στο τελευταιο,πεντακαθαρο,με σαπουνι κ χαρτι,ανεμηστηρα για τα παπαρια,καθαρα σεντονια κ ολα τα κομφορ...Ηρθε κ η νικολ με χαμογελο κ αρκετη ορεξη,την χουφτωσα στα ορθια κ μετα με ξαπλωσε προσφεροντας μου ενα γυμνο τσιμπουκι (παρολο που δεν πληρωσα για κατι τετοιο),το οποιο ητανε καταπληκτικο...εχω παρει αρκετες φορες ελευθερο στοματικο (μαλιστα πηρα κ με την Νταΐανα),αλλα της νικολ με εκανε τουρμπο για τα καλα...αρκετο σε διαρκεια,με ρουφηξε με καυλα κ μανια,ενω εγω εγλειψα την πεντακαθαρη μουναρα της οσο πιο καλα μπορουσα...η πειρα προηγειται της γνωσης...πολυ καυλα αυτην η γυναικα...ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσααπο στασεις δυο αλλαξαμε,μια ιεραποστολικο κ μια πισοκωλλητο (δεν αντεξα κ παραπανω),ενω με αποτελειωσε με γυμνη παλι πιπα κ ελευθερο χυσιμο στο στηθος της,ενω ταυτοχρονα της εκανα fingerfucking....τι αλλο να ζητησει κανεις μπροστα στο Γαλλικο της φιλοτιμο...εννοειται οτι πεσανε τα γνωστα γλωσσοφιλα της τα οποια πυροδοτησανε την ολη κατασταση...εφυγα με ενα χαμογελο κ πηγα κ εφαγα ενα μερακλιδικο μουσακα στον Αλεξανδρο μαζι με μια coca-cola....priceless....ΚουλΚουλΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
8.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού