Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 55 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κυριακή μετά από δουλειά με τα @@ "βαριά" από υγρό πυρ ξεκίνησα για τα λημέρια της Καλύμνου τα οποία για μένα πάντα προσφέρουν ιδανικές συνθήκες. Απομονωμένα σχετικά, καθαρά και κυρίως με κυρίες που "ψάχνω". Μετά από χρόνια εμπειρίας στον αγοραίο έρωτα έχω αποφασίσει πως δεν έχει νόημα να πηγαίνεις στα σπίτια για να βρεις κυρίες που θα μπορούσαν να είναι σχέση σου. Με μια έννοια λοιπόν πάντα ψάχνω κάτι "διαφορετικό". Και το ιδανικό για μένα είναι ώριμες κυρίες που αντιλαμβάνονται το σεξ σαν χαρά, σαν διασκέδαση (όσο μπορεί να είναι εφόσον είναι δουλειά τους). Για τις μικρότερες πολλές φορές είναι μέσο ικανοποίησης της ματαιοδοξίας τους (πόσο τις γουστάρουμε)και στα σπίτια είναι "δουλειά" τους και γίνεται διεκπαιραιωτικά. Στο Β εμφανίστηκε μια 30 κάτι, σχετικά όμορφη με καλό σωματάκι, αλλά ξαναλέω (γούστα είναι αυτά) δεν θα ήθελα κάτι που θα μπορούσα να έχω εναλλακτικά. Έτσι ανέβηκα στο Α. Στην υποδοχή ο Άρης (πραγματικά όσοι δεν τον έχον γνωρίσει δεν μπορούν να συνειδητοποιήσουν για τι μορφή μιλάμε) μίλησε για την Όλγα και χωρίς σκέψη κατέβαλα το αντίτιμο και μπήκα. Πρέπει να είναι τρίτη, τέταρτη φορά με την Όλγα οπότε νιώθω μια οικειότητα μαζί της, αλλά το σημαντικότερο είναι αυτό που βγάζει. Δεν έχει σημασία ούτε αν έχει μεγάλο στήθος ή μικρό, μεγάλο ή μικρό πισινό, όμορφα ή άσχημα πόδια (που το σώμα της για την ηλικία της είναι πραγματικά μια χαρά με μεγάλο στήθος, σφιχτό δέρμα, πρόστυχο αλλά όμορφο πρόσωπο). Μπήκε στο δωμάτιο μες την χαρά. Να μιλήσει, να σε χαϊδέψει, να σε γλύψει, να σου πει μια όμορφη κουβέντα, να γελάσει, να σε κάνει να νιώσεις άνετα. Το σεξ σαν φυσική συνέχεια μιας άνεσης και ενός ευχάριστου κλίματος. Όλα απλά, όλα φυσιολογικά, στις σωστές διαστάσεις, χωρίς ψεύτικες κραυγές και υπερβολές που προσωπικά με ξενερώνουν. Δεν έκανε ούτε ακάπωτο, ούτε Ισπανική, ούτε 69, ούτε έδωσε κώλο. Εε και; Δεν έφτασε σε οργασμό, δεν υποκρίθηκε οργασμό, δεν έλεγε μαλακίες δήθεν καβλωτικές, δεν με κοίταζε "λάγνα" όταν έκανε στωματικό. Εε και; Χαμογελούσε και "έπαιζε" και μαζί χαιρόσουνα και συ. Όταν με το καλό τελείωσα η Όλγα παρέμεινε συντηρώντας το κλίμα που προανέφερα. Όλγα μου να σαι καλά, μακάρι να μπορείς να κάνεις αυτή την δουλειά καιρό ακόμη για να μάθουν και οι νέες. Είναι η πρώτη μου κριτική και η δυνατότητες για μεγάλη βαθμολογία περιορισμένη. Αλλιώς θα ήταν όλα μεγαλύτερα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Όλγα
HarisonKostas
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού