Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τρία χρόνια είχα να τη δω! Μέχρι τέλη του 2008 που πήγαινα τακτικά τσάρκες (από Δεκέμβρη 2008 μέχρι Μάη 2011 πήγα ελάχιστες φορές), ετούτη και η Έλενα νυν Κνίδου 18 ήταν τα στάνταρ μου. Η τιμή παρέμεινε στα 20 ευρώ. Έχει ομορφύνει, συμφωνώ με κάποιον προλαλήσαντα και επιπλέον είναι πιο επαγγελματίας τώρα. Με θυμήθηκε αφού τη ρώτησα και έγινε το ΠΛΕΟΝ αναμενόμενο, απλή λογική και να μην παραμυθιαζόμαστε: ΔΕΝ ενθουσιάστηκε! Πολύ της λεπτομέρειας, ευαίσθητη, πλην όμως δεκτική, όπως παλιά. Γλωσσόφιλα, αγκαλίτσες, όχι όμως και πολλά-πολλά, στα πλαίσια του επαγγελματισμού. Μία στάση την πήρα, από πάνω εκείνη, ήμουν εξάλλου φορτωμένος από πολλές μέρες. Μια χαρά, η όρεξη και η διάθεσή μου ικανοποιήθηκαν.

Κάπου εδώ είναι καλά να βάλω ένα τέλος σε ένα μεγάλο κύκλο, κρατώντας οπωσδήποτε καλές αναμνήσεις, όπως ήταν και τούτη δω που ανέφερα. Μεγάλα λόγια δε λέω, είναι κάτι που θέλω. Ευχαριστώ τους αγαπητούς συναγωνιστές, η ενημέρωση πολυτιμότατη και έγκυρη. Να είστε πραγματικά καλά Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
kostas-1971
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2011
"Κάπου εδώ είναι καλά να βάλω ένα τέλος σε ένα μεγάλο κύκλο, κρατώντας οπωσδήποτε καλές αναμνήσεις, όπως ήταν και τούτη δω που ανέφερα. Μεγάλα λόγια δε λέω, είναι κάτι που θέλω. Ευχαριστώ τους αγαπητούς συναγωνιστές, η ενημέρωση πολυτιμότατη και έγκυρη. Να είστε πραγματικά καλά Χαμόγελο"

Κρεμάς τα παπούτσια;
Π
Πύρκαυλος
07 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτό στοχεύω φίλτατε, όμως δε λέω μεγάλη κουβέντα, διότι τα ίδια είπα και με το τσιγάρο πριν χρόνια στα Χανιά, αλλά το έκοψα μόνο για 35 μέρες. Ακολούθησε μετά και δεύτερη προσπάθεια. Από τις 5 Φλεβάρη 1998 δεν ξανακάπνισα...
Θα 'χω πάντως να θυμάμαι ότι εσένα σε είχα και στην πρώτη μου κριτική και στην τελευταία Χαμόγελο
30 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απ' ό,τι βλέπω το τήρησες... ως τώρα τουλάχιστον ;)
Κρίμα πάντως καθώς έγραφες ωραίες κριτικές!
Π
Πύρκαυλος
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3