Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
επισκεψη χθες στις 23.30 , εχω καιρο να περασω απο το συγκεκριμενο σπιτακι κ πριν ανυφορισω για φυλης εκανα ενα περασμα.
κοπελα η μαρια 23 ετων οχι πανω απο 1.60 γεματουλα αλλα οχι χοντρη με μεγαλα βυζια αλαφρος πεσμενα κ μια ολοστρογγυλη
κωλαρα που δεν μου την εδωσε παρολο που ηταν πολυ δουλεμενη κ αλλος συναδελφος εγραψε οτι της τον γαμησε.....ειπε
απο ρωσια αλλα κατα 90% απο αλβανια....παντος η κοπελα ειναι ευχαριστη με καλη διαθεση ,αρχισε με φιλακια κ χαδακια
ρωτησε για προφυλακτικο ,ειπα οχι με σκουπισε με μωρομαντυλο κ αρχισε πιπα καλη με χρηση ομως χεριου που στην συνεχεια
δεν το χρησημοποιουσε τοσο πολυ ενω βελτιωθηκε κ η πιπα , περασμα προφυλακτικου , αυτη απο πανο οπου κουνιεται καλα ενω συνεχεια
με ρωταγε για το αρωμα μου κ μου ελεγε οτι οι 7/10 που περνουν μαζι της δεν ξερουν τι ειναι το αποσμυτικο κ το αρωμα.....
στησιμο στα τεσσερα κ παω να την παρω απο τον κωλο , τι κανεις μου λεει(ειχε μπει ηδη η ακρη)καλα της λεω εσυ , σκαει στα γελια ,
καλα κ εγω κωλο δεν κανω σου ειπα δεν δινω....οκ της λεω κριμα κ εχεις κ κωλαρα , γαμησι στα τεσσερα ενω χουφτωνα της βυζαρες της ,
την γυριζω βγαζω το προφυλακτικο κ μετα απο ισπανικη εχυσα στο στομα της.....δεν τα κλαις τα λεφτα αλλα αν μεσα στο 25 ηταν κ η κωλαρα
της θα ηταν μια χαρα........

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.166
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού