Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη ξεμερώματα Κυριακής 03-09-11,γύρω στις 04:00 μπαίνω σ'αυτό το μπουρδελάκι και βλέπω την Όλγα,ένα μιλφ γύρω στα 40,με υπέροχα 3αρια βυζιά,σφιχτό σώμα,όμορφο κώλοΓλώσσα.Χωρίς δεύτερη σκέψη,δίνω το 20ευρω και μπουκάρω στο ''παγωμένο'' δωμάτιο(ο αρκουδιάρης στο φουλΣπασίκλας).Μετά από κανα 10λεπτο μπαίνει και το μωρό.Με ξεκινάει με γλωσσόφιλα και φιλιά σε όλο το σώμα.Εγώ ανταποδίδω,της ξεκουμπούνω το σουτιέν και λιώνω στο στόμα μου τις υπέροχες βυζάρες της.Μετά κατεβαίνει εκείνη και πιπιλάει σιγά-σιγά αρχίδια και παλαμάρι(πραγματικά υπερόχο,αργό και βασανιστικό τρομπόνιΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο).Καθόλη τη διάρκεια της πίπας με κοίταγε στα μάτια(μου άρεσε πολύ αυτή η κίνηση,είχε καιρό να μου την κάνει πουτάνα).Την ξαπλώνω και της γλύφω το πεντακάθαρο μουνάκι της.Μπαίνω μέσα της και την γαμάω απαλά στην αρχή,ανεβάζοντας σταδιακά τον ρυθμό.Οι αναστεναγμοί της ήταν πολύ αληθινοί,δεν κρατήθηκα πάνω από 4 λεπτά και κατέθεσα.Πραγματικά ήταν καλύτερα κι από τον πιο παθιασμένο έρωτα με την κοπέλα μουΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Value for money για μένα μάγκες,σίγουρα θα ξανατιμηθείΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Όλγα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.443
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Σεπτεμβρίου, 2011
καλα στεφανα
03 Σεπτεμβρίου, 2011
"Επίσκεψη ξεμερώματα Κυριακής..."

Πραγματικά, μπροστά από την εποχή του ο κριτικός,
αν σκεφτεί κανείς ότι έχουμε μόλις Σάββατο απόγευμα και η κριτική του έχει δημοσιευτεί ήδη.
03 Σεπτεμβρίου, 2011
Αφιερωμενο τυπε...

http://www.youtube.com/watch?v=FAIobTqUvd4
03 Σεπτεμβρίου, 2011
"Επίσκεψη ξεμερώματα Κυριακής 03-09-11,γύρω στις 04:00" Αρχηγε εχει ενα θεμα με το χωροχρονο η εισαι πολυ μπροστα οποτε μπραβο σου.

Hédoniste Σαββατο 03,09,2011 20:17
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4