Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 100 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επίσκεψη 31/7/07 και ώρα 2:15 μετά τα μεσάνυχτα.

Γνωστή στους επισκέπτες των κόκκινων σπιτιών του Μεταξουργείου η Σάντρα η ψηλή Γερμανίδα. Συνήθως βραδινές βάρδιες δουλεύει και δεν είναι τακτική σε κάποιο συγκεκριμένο μπουρδέλο. Εκ πρώτης όψεως σίγουρα εντυπωσιάζει με το ύψος της (θα 'ναι 1.78 άνετα) και τα μεγάλα της βυζόμπαλα. Και το ανέκφραστο ψυχρό της πρόσωπο αρκετά καβλωτικό είναι. Είπα να τη δοκιμάσω... 20 ευρώ.

Ψιλομάπα το καρπούζι. Όταν έβγαλε το αυτό που φορούσε φάνηκαν σημάδια χαλάρωσης σε όλο της σχεδόν το σώμα και κάτι ουλές στο σημείο της κοιλιάς που με αηδίασαν σχεδόν. Μου έπεσε αυτομάτως. Είχα ήδη γαμήσει και δύο φορές... Χρειάστηκε αρκετή προσπάθεια από μέρους της στο τσιμπούκι για να έρθω στα ίσια μου. Ομολογουμένως ήταν φιλότιμη και με σπουδαία τεχνική η πίπα της και άρχισα να έχω και πάλι ανοδικές τάσεις. Τη γυρνάω για πισωκωλητό, αλλά το θέαμα ήταν αποκαρδιωτικό για άλλη μια φορά: χαλαρότης, πλαδαρότης και ακαλαίσθητα σημάδια στο δέρμα και κοντά στις τρύπες. Είχε και κάποια τατουάζ ένα εκ των οποίων στη μέση λίγο πάνω απ' τα κωλομέρια... Το χτύπημα ήταν τελειωτικό αυτή τη φορά. Την έδιωξα και την έκανα με ελαφρά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 31, 2007
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
antisthenis
Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
8.309
Πόντοι:
14.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 bdsm1988, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, NICK TRIVE

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού