Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 116 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Λόγω της ζέστης βαριόμουν να ανεβαίνω στους οίκους που είχαν σκάλες, με αποτέλεσμα να έχω βρει όλες κι όλες τρεις προσφορές κώλου.
Μία αριστερά στο 92, μία κεντρικά στο 66Δ και μία δεξιά στο 40.
Το 92 βρωμούσε κι έζεχνε από το σαλόνι, οπότε απέφυγα να δοκιμάσω τις οσμές και στα ενδότερα. Δεν ήταν βόθρος όπως συνηθίζεται, αλλά κάτι άλλο πιο απροσδιόριστο και κατά πολύ λιγότερο ευχάριστο...
Στο 40 εμφανίστηκε μια λεπτή κοπέλα με φουλ πρόγραμμα αλλά έτοιμη να κλάψει. Έφυγα κι από 'κει, οπότε η μόνη εναπομείνουσα προσφορά ήταν στο 66Δ όπου μου παρουσιάστηκε η Χριστίνα.
Η Χριστίνα είναι νεαρούλα με κάπως φαρδιά περιφέρεια και λευκή επιδερμίδα. Το πρόσωπό της και η γενική της εμφάνιση με απέτρεψαν πολλές φορές από το να περάσω αλλά σήμερα ας όψεται η ανάγκη... Την έχω δει να δουλεύει και στο 40.
Μπήκα στο άνετο, καθαρό δωμάτιο και σε δυο λεπτά ήρθε το κορίτσι ενόσω εγώ ακόμα έβγαζα τα παπούτσια μου.
Ξεκίνησα κάποια χαϊδέματα από τη μεριά μου στο όρθιο και έβγαλα το σουτιέν για να δω δύο μαραμένα βυζάκια.
Κάθισμα στο κρεβάτι, καθάρισμα με μωρομάντηλο και ξεκίνημα γυμνού στοματικού που με καλή θέληση και πολύ φαντασία έμοιαζε με πίπα.
Η κοπέλα έβαζε ολόκληρο το κεφάλι μέσα στο πετσάκι, τοποθετούσε το πεσμένο μόριο στο στόμα και ρουφούσε δυνατά χωρίς να χρησιμοποιεί καθόλου γλώσσα. Στη διάρκεια του ρουφήγματος η χρήση δοντιού ήταν κάτι παραπάνω από επώδυνη αλλά αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι κάθε τρία ρουφήγματα έβγαζε το πέος από το στόμα και το έτριβε στα κλειστά της χείλη κατά τον ίδιο τρόπο που τα τρίβουμε με την παλάμη μας όταν έχουμε πιει νερό και θέλουμε να τα καθαρίσουμε.
Μετά από τρία ρουφήγματα τα έτριβε με την άλλη μεριά του πέους και πάλι...
Άφησα να δω που θα πήγαινε αυτό το βιολί χωρίς να παρατηρώ ουδεμία αλλαγή στην μηχανική και κάκιστη προσπάθεια στοματικού που έκανε.
Χάριν του ότι ήταν η πρώτη μου φορά σήμερα κατάφερα να μην καταπολεμηθούν όλες οι καύλες μου και έφτασα σε ένα ποσοστό στύσης του 50% περίπου. Αρκετό για να μπορώ να τον βάλω μέσα.
Ιεραποστολικό ξεκίνημα λοιπόν, όπου της κρατούσα τα πόδια όρθια, πιασμένα από τους αστραγάλους. Έδειξε να ζορίζεται περισσότερο από τη στάση και λιγότερο από το καυλί μου αφού δεν είχε καν σηκωθεί καλά καλά.
Της κατέβασα τα πόδια κάτω, πάλι έδειχνε να ζορίζεται...
Τέλος πάντων, έκανα από 'δω, έκανα από 'κει, χάϊδεψα βυζάκι, χούφτωσα κώλο, έβλεπα το τέλος να είναι πολύ μακριά.
Σηκώνομαι και βγάζω το προφυλακτικό. Παρά την κακή πίπα της δεν έβρισκα άλλη λύση, οπότε της λέω
“Πάρε μου πίπα”
“Πας καλά;” Μου λέει όλο έκπληξη. “Μετά το σεξ;”
“Γιατί ; Το τσιμπούκι μόνο ορεκτικό είναι;”
“Με δουλεύεις; Να σου πάρω πίπα τώρα;”
“Έχουμε χρόνο δεν έχουμε; Πάρε μου πίπα ναι. Αν σιχαίνεσαι καθάρισε τον με το μαντηλάκι”
“Δεν είσαι στα καλά σου. Σου πήρα πίπα πριν”
“Δηλαδή αν εγώ ήθελα μόνο πίπα σήμερα και όχι σεξ θα μου έλεγες δεν γίνεται;”
“Μα μόνο πίπα; Είναι δυνατόν; Να χύσεις στο στόμα μου;”
“Α! Ώστε αυτό είναι το πρόβλημα! Μη φοβάσαι, θα τραβηχτώ και θα χύσω στον κουβά”
“Ναι καλά”
“Ρε κούκλα τόση ώρα θα είχαμε τελειώσει. Ρούφα και όταν είναι να τελειώσω θα στο πω”
Και με τα χίλια ζόρια παίδες, ξεκινάει μια πίπα ακόμα χειρότερη από την προηγούμενη, με το δοντάκι της και το κλασσικό τρίψιμο.
“Γάμα το” της λέω. “Δεν πρόκειται. Αν δεν έβαζες τόσο δόντι ίσως κάτι γινότανε. Μπορείς να φύγεις”
Και τότε με κατακεραυνώνει...
“Άμα έχεις εσύ προβλήματα, να μην έρχεσαι στα μπουρδέλα!”
Συμπέρασμα; Η κοπέλα αντιπαθεί τη δουλειά που κάνει. Δεν έχει καμιά επαφή με την πούτσα και λόγω της εμφάνισής της παρέχει αυτό το είδος ελεύθερου στοματικού που παρέχει καθώς και κώλο. Θεωρητικά τουλάχιστον, καθώς δεν αποπειράθηκα να τον πάρω.

Υ.Γ. Όταν βγήκα, η τσατσά που μου την προμόταρε με σθένος ήταν χωμένη στην τρύπα της. Φτάνοντας στην έξοδο κοντοστάθηκα επίτηδες και τότε την είδα να πηγαίνει στο δωμάτιο. Τι να κάτσω, τι να πω και τι να κάνω. Σάμπως φταίει κι αυτή; Το εμπόρευμά της διαλαλεί. Έριξα μια μούντζα πίσω μου και πήρα των ομματιών μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Π
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού