Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μετά από μια βόλτα στην Φυλής αποφάσισα να πάω στον πεζόδρομο με τα Μιλφομάγαζα. Τελικά κάτι μου κάνει κλίκ στο συγκεκριμένο επειδή η εμφάνιση της και το βλέμμα της με προδιέθετε για κάτι καλό. Μόλις εισέρχεται στο δωμάτιο ξεκινάει με την καθαριότητα τόσο των χεριών μου όσο και του κυρίου που πρόκειται να περιποιηθεί με μαντηλάκια με οινόπνευμα.(σωστή κίνηση - δεν διαφωνώ) Κατόπιν προσπαθούσε να μου κάνει το φλάμπουρο να σηκωθεί είτε χαιδεύοντας το με τα χέρια της είτε γλείφοντας τον επιφανειακά. Αφού κάποια στιγμή σηκώθηκε ο κύριος μου έβαλε προφυλακτικό και αποφάσισε από μόνη να έρθει από πάνω μου για να κουνιέται κυρίως εκείνη. Αφού της ζήτησα αλλαγή στάσης μου λέει έλα σε πισωκολητό και της λέω ότι προτιμάω να γυρίσει ανάσκελα αλλά εκείνη έκανε ότι δεν άκουσε και στήθηκε. Με πίεζε συνεχώς να της το κάνω πιο δυνατά για να τελειώσω και εγώ να της λέω ότι δύσκολα θα τελειώσω σε αυτήν την στάση. Τελικά μετά από ενα σφυροκόπημα 2-3 λεπτών και βλέποντας ότι δεν μπορώ να τελειώσω, σηκώνεται να φύγει και μου λέει και τα εξής: Παίξε τον μόνο σου να τελειώσεις, ειδάλλως πλήρωσε και 2η φορά το 20ευρω για να σου ξαναέρθω επειδή ο χρόνος είναι συγκεκριμένος. Τα πήρα στο κρανίο και ντύθηκα γρήγορα να φύγω, χωρίς να κάνω καποιο σκηνικό, αλλά έκανα με νόημα στην Τσα-τσά να την χαίρεσαι την συγκεκριμένη μεγαλοκοπέλα. Κατευθείαν πήγα δίπλα στο 18Α όπου πέτυχα την Αντριάνα και έκανα ένα από τα καλύτερα ραντεβού των τελευταίων ετών.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
177
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού