Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αντριάνα είναι μία ψηλή, αρκετά όμορφη MILF (περίπου 45 την έκανα) με 4άρι σιλικονάτο στήθος ( από την αφή το κατάλαβα, στην όψη φαίνεται αρκετά φυσικό) και πανέμορφα οπίσθια. Το πρόσωπο είναι μέτριο προς το όμορφο. Με άρχισε με φιλιά στο πρόσωπο και στο σώμα και, στη συνέχεια, άρχισε να περιποιείται στοματικώς το "μέλος" μου άνευ προφυλακτικού (εγώ το ζήτησα). Τα πιασίματα ήταν όντως ελεύθερα ( μπαλαμούτιασα αρκετά τα βυζιά και τον κώλο, δεν έβαλα όμως πουθενά δάχτυλο επειδή δε μου αρέσει να το κάνω). Δεν είχα όρεξη για κανονικό σεξ οπότε με τελείωσε με στόμα και ισπανικό. Την κατάθεση την έκανα στο στόμα της. Το στοματικό ήταν μηχανικό (απλά πήγαινε πάνω κάτω το κεφάλι της) αλλά ήταν αρκετά ευχάριστο. Αφού τελειώσαμε, μου είπε πως έκανε διπλοβάρδια από τις 08:30 το πρωί. Εγώ πήγα κατά τις 18:30 οπότε μπορεί να ήταν μηχανικό το τσικιμπού λόγω κούρασης. Θα ξαναπάω πρωί όποτε ευκαιρήσω (μου είπε πως κάνει πρωινή βάρδια, 08:30-17:30) και θα σας πω τις εντυπώσεις μου τότε. Πάντως, ήταν ευγενέστατη και πάρα πολύ φιλική, όπως άλλωστε και η τσατσά. Μπορώ να πω πως έπιασαν τόπο και με το παραπάνω τα 20 ευρώ.

Θα ήθελα να πω πως θα έβαζα 10 στη συμμετοχή, στην καθαριότητα και στη συμπεριφορά και 9 στη σχέση απόδοσης/τιμής αλλά η λίστα δεν είχε παραπάνω νούμερα από αυτά που έβαλα. Επίσης, στο πρόσβαση/parking έβαλα 4 γιατί είναι μεν σε κεντρικό σημείο αλλά θες μια ώρα να βρεις να παρκάρεις. Εγώ πήγα με συγκοινωνία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
264
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού