Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κ οι καύλες τελειωμό δεν έχουν! Κυριακή απόγευμα μιάς κ Δευτέρα την έκανα είπα να ξαναρίξω έναν! Είσοδος σε μερικά σπιτάκια! Σχετικά άδεια κ οι περισσότερες κοπέλες να παρακαλάνε να περάσεις και οι τσατσάδες να βρίζουν! Τέσπα! Ανεβαίνω τα σκαλάκια εισέρχομαι στο ήσυχο σπιτάκι! Άδειο κ αυτό! Δεν κάθομαι κ βγαίνει το μουνάκι! Ωραία ψηλή βυζί 3 σιλικόνη! Ποδάρες κωλάρα γ τα γούστα μου! φορούσε κ τις τακουνάρες! Μου έριχνε κοντά 1 κεφάλι! Αν είχε κ πιο ωραία φάτσα θα της έβαζα 10αρακί! Την χαλάει το χαμόγελο! Μικρά δόντια κ μεγάλα ούλα! Τέσπα! Ξεκινάει επίθεση με κολλάει στο στύλο κ αρχίζει να μου τρίβεται! Τρίβει τον πούτσο τρίβει τις ποδάρες πάνω από το τζηνάκι! Λέω κ ξεπέτα να ναι! Δεν γαμιέται! Μου τον είχε σηκώσει! Δίνω τα λεφτά στην υπηρεσία κ με οδηγεί η κοπέλα στο δωμάτιο! Πριν κλείσει την πόρτα μου σκάει κ 1 μπατσάκι στον πισινό! Γδύνομαι κ περιμένω! Να τονίσω τα σεντόνια ήταν τσιτωμένα τέντα όπως στο στρατό κ μυρίζανε έντονα μαλακτικό! Όχι όπως στην πρωινή βάρδια επί Μπάρμπορας που ήταν όλα καταχυμένα! Μπαίνει κ η ισπανίδα όπως είπε! Κάθεται βγάζει τα περιττά! Ωραίο σώμα παίδες! Δεν χόρταινα να το χουφτώνω! Σφιχτός κώλος! Σφιχτό βυζί με καλή αίσθηση! Ωραία βαμμένα νυχάκια στα πόδια! Έτσι όπως την πασπάτευα κ της φιλούσα το λαιμό γύρισε μούρη με μούρη κ ήμουν έτοιμος να της το δώσω το γλωσσόφιλο! Μου το πε κ αυτή! Αλλα΄δεν ενέδωσα! Κάνει κ ελεύθερο γ όποιον ενδιαφέρεται! Η πίπα της σύντομη μετά από απαίτηση μου! Ήμουν ήδη έτοιμος! Την βάζω κανονικά σηκώνει τις ποδάρες στο θεό! Κ ξεκινάμε! Να τονίσω ότι η κοπέλα είναι στενή! Στενή όμως! Πολύ καλή αίσθηση! Το πήγαινα σιγά σιγά! Την φιλούσα το λαιμό! Τα αυτιά! Ανταπέδιδε! Ερχόταν το τέλος! Την βάζω στα 4! Μπαίνω μεσα της κ πάλι σιγά σιγά! Δεν έδινα στροφές! Της φιλούσα την πλάτη κ όταν ερχόταν το τέλος την σήκωσα γ να χουφτώσω τις βυζούμπες! Περίμενε να τα βγάλω όλα! Σηκώθηκε μου έδωσε μαντηλάκι! Φιλάκι πεταχτό στο στόμα κ αποχώρηση! Γ το 20αρι αξίζει! Αν την βρώ πάλι θα ξαναπεράσω! Αυτά! Καλή συνέχεια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
machinehead 7
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
533
Πόντοι:
2.137
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού