Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 14 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
προχτες το βραδυ αργα κατα τις 2.00 γυριζα καβλωμενος απο βολτα στο κεντρο και ειπα να πεταχτω μεχρι τα μπουρδελακια στην βυρωνος η και ηφαιστου για να βρω κανενα ομορφουλι πιπινακι με μεγαλα βυζακια που να κανει και ελευθερο στοματικο και να γλυφει ωραιαα.πως μου την εδωσε και περασα πρωτα απο τα μπουρδελακια της βυρωνος.μπαινω λοιπον στο εν λογο οπου περιμενω και σκαει στο σαλονι οπου σκαει στο σαλονι μια μελαχροινι ομορφοτατη πιπινα με μεγαλα βυζια και ολοστρογγυλη προστιχοκολαρα βικτωρια την ελεγαν οπως μου ειπε στο δωματιο σερβιδα.ερχεται κοντα μου και αρχισε να κολοτρυβεται.ηταν γυρω στο 1.73 με γοβες μεγαλο κολο και αδυντατουλα με τελιεο σωμαται οτι πρεπει για να μου κανει τον πουτσο ΤΕΝΤΑ.δινω το 30ευρο και με βαζει μεσα οπου δεν αργησε να ερθει το πανεμορφο πιπινακι.αρχησε να με γδυνει και να με κοιταζει με ενα προστυχοβλεμμα ολο γκαυλα.εκει της λεω να μου τον παρει στο στομα της ακαποτα και μου απανταει οτι γουσταρεις...μαγκες για ελευθερο στοματικο μην συννενοιθειται με την παλιοτσατσογρια συννεννοηθειτε μεσα με την βικτωρια το τονιζω αυτο...επειδη ημουν πολυ καβλωμενος ηξερα οτι θα ηταν καλυτερα να μην διακοψω το ελευθερο στοματικο και να χυσω ετσι...μου τον εβαζε μια αναμεσα στα πεπονια της και μια μου τον ρουφαγε με μπολικα φτυσηματα μεχρι τον πατο μαλιστα γελουσε καποιες φορες γιατι της εφτανε μεχρι το λαρριγγι αλλα; καταβαθος της αρεσε της παλιοκαριολας...με κοιταζε επιμονα οση ωρα μου τον πιπωνε...το τελος ηρθε με αυτην στα τεσσερα απο μετα απο ενα φοβερο δυνατοτατο καρφομα ηρθε το τελος.καλο ελευθερο στοματικο φουλ καλη συμμετοχη συνησταται για οσους γουσταρουν μικρα πιπινακια με ανοιχτοχρωμα ματια.η τσατσα δεν ενοχλησε καθολου και στο παρκινγκ εβαλα δεκα γιατι ημουν με μηχανη....το δωματιο εννοειται πως ειχε κλιματιστικο και μαλιστα δουλευε στο φουλ.αντε κααι καλα γαμησια στην καυλοπιπινα μου συντροφοι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
BN
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2011
Η τυπίσα λέει οτι ειναι η Βικτώρια.......χαχαχαχααχαχαχα........αμα είναι έτσι να ανεβούμε μια βόλτα!
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002397096134&sk=wall
06 Σεπτεμβρίου, 2011
ποια ειναι αυτη που λες φιλε?
BN
bill ntinas
08 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002397096134&sk=wall
Μπες στο wall της κ θα δεις..................
Αν οντως ειναι real αυτο το μωρο πρεπει να κανει ενα upgrade κ να κατεβει κατα κατω!
09 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αυτη ειναι φιλε!!!!!!!
BN
bill ntinas
09 Σεπτεμβρίου, 2011
Τελικά αυτή είναι στο προφίλ που δίνετε στο facebook? Super γκομενάκι δεν λέω αλλά αν είναι αυτή, στο προφίλ της λεει ότι είναι 16 ετών...
13 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πλάκα κάνεις???????????
Αυτή είναι τρελό μωρό...............
Απλο πρόγραμμα ξέρουμε τι κάνει?
13 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μην δίνεις σημασία στο τι λέει...........
Πάντως από αυτό που είδα στο profile της, πολύ μπερδεμένα τα βλέπω τα πράγματα............αλλά αφού έχει πάει συναγωνιστής δεν ύπαρχει λόγος να αμφισβίτησεις!
Μια εκδρομή θα μας λύσει την απορία!
18 Σεπτεμβρίου, 2011
απο προγραμμα κανει απλο στα 30 και ελευθερο στοματικο στα 50.αλλα συννενοησου με την βικτωρια μεσα στον δωμα για ακαποτα και τετοια...
BN
bill ntinas
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8