Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη σημερα στις 13.30 στο σαλονι ο γνωστος τσα τσος μου αρχισε που χαθηκες εσυ κ γιατι δεν περνας εστω να σε δουμε κλπ , κ να η εκπληξη δουλευε η αννα η γνωστη ρωσιδα που τον χειμωνα δουλευε 3η βαρδια , μελαχρινη ποια ....αλλα το κορμι της ενα απο τα καλυτερα που υπαρχουν ποια στη φυλης , κανονικο σωμα με δυο υπεροχα στητα βυζακια κ απιστευτω κωλο(κριμα που δεν δινει της εχω ζητησει τοσες φορες η ατιμη ξερει οτι τον θελω κ συνεχεια περνει κατι στασεις προκλητικες στο δωματιο κ τον κουναει),αφου με καλοσορησε με ενα γωσσοφιλο στο σαλινι περασαμε στο δωματιο , αρχισε να με φιλαει στο λαιμο στο στομα κ στο στηθος κ κατεβαινε ποιο χαμηλα οπου εκανε ενα περασμα απο τα αρχιδια , περασμα προφυλακτικου κ πιπα ωραια ποτε αργα ποτε γρηγορη κ ποτε βαθια ενω ετσι οπως σε κοιταζει στα ματια ειναι σκετη καυλα , την γυρισα για 69 εχει υπεροχο κ πεντακαθαρο μουνι , πρωτη στααση στα ορθια πισωκολλητα μπροστα στον καθρεπτη(της αρεσει να βλεπει να γαμιεται) μετα στο κρεβατι με αυτη απο πανω οπου θελει να εχει τον ελεγχο , ξανα στα τεσσερα στο κρεβατι για να βλεπω την κωλαρα της κ το τελος ηρθε με εκσπερματωση στο στηθος της.....τι να πω σαν να μην περασε μια μερα ειχα κοντα στους 8μηνες να την παρω...ολα καλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.327
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Οκτωβρίου, 2011
ρωσιδα κι αυτη,ειναι μια απο τις μουφες που λεει.100% με σεβασμο και ειλικρινια στο συναγωνιστη που σπρωχνει το υστερημα του χωρις μαλακιες,made in albaniα ειναι.
22 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Της εχεις μιλησει αλβανικά?
Πολλες λενε ψεματα για την καταγωγη τους, αλλά μου φαινεται υπερβολικο αυτος ο μουναρος να ειναι αλβάνα...
Μολδαβή έλεγε οτι ειναι.
23 Οκτωβρίου, 2011
Εκτος της πληροφοριας που εχω,την εχω ακουσει να μιλαει στο κινητο αλβανικα,την εχω πετυχει σε σαλονι μπουρδελου να κανει ολοκληρη συζητηση με ενα σκιπταρ σε απταιστα αλβανικα παρακαλω και ξερω αλβανικα στο σχολεια που πηγα οι μισοι ηταν αλβαναραδες.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3