Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 60 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ύστερα από μια τραυματική εμπειρία που προηγήθηκε (βλέπε Πουτανόπιατσες Αθήνας), επισκέφθηκα αυτό το σπιτάκι που ήταν το πρώτο και το τελευταίο της βόλτας μου. Η Τζοάνα είναι γύρω στα 25, μελαχρινή, ομορφούλα, με μικρό στήθος και πεταχτό κώλο Χαμόγελο. Μπαίνοντας στο δωμάτιο μου λέει "κάποιος με μάτιασε" και έρχεται από πάνω μου για κάποια λίγα προκαταρκτικά φιλιά και χάδια. Για όποιον ενδιαφέρεται είναι δεκτική και στα γλωσσόφιλα. Πίπα με καπότα ή χωρίς, μου λέει, με καπότα λέω εγώ, κι έδειξε ανακουφισμένη. Ενδιαφέρουσα πίπα που περιελάμβανε και περιποίηση παπαριών και στη συνέχεια, μιας και βαριόμουν να γαμήσω Χμμμ;, της είπα να μου τον παίξει χωρίς καπότα. Στην αρχή ξάπλωσε δίπλα μου, μου τον έπαιζε και με φίλαγε, μετά δε βολευότανε και άλλαξε στάση και μετά της λέω "έλα κάτσε σε στάση 69, δεν θα σε πειράζω, μόνο θα βλέπω". "Γλύφε άμα θες, καθαρή είμαι" Εμμμμ μου λέει. Μετά από λίγη ώρα κι ενώ μου είχε κολλήσει το σύστημα στη μάπα και κατάλαβα ότι το τέλος δεν ήταν μακριά, πήρα μια βαθιά ανάσα κωλίλας και απελευθερώθηκα Μεγάλο χαμόγελο

Η κοπέλα είναι φιλότιμη και προτείνεται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζοάνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
2.795
Πόντοι:
6.495
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού