Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 67 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η Αλίνα είναι μία ψηλή,λευκή σαν το γάλα Ρουμάνα με πυκνά μαύρα μακριά μαλλιά μέχρι της πλάτες και κανονικά κιλά.Είναι όμορφη και σε συνδιασμό με το πλήρες πρόγραμμα που ανακοινώθηκε πέρασα μέσα να δοκιμάσω την καινούρια.Τελικά η κίνηση μου αποδείχθηκε λανθασμένη.Μπαίνοντας στο δωμάτιο προσπάθησα στα όρθια στο κρεββάτι να την φέρω κοντά μου για προκαταρκτικά ενώ αυτή δεν ήθελε και με προέτρεπε να ξαπλώσω.Το πρώτο φάουλ της συνεύρεσης.Μου καθάρησε το πέος μου με μαντηλάκι όπου και μου έκανε ένα υποτυπώδες ρηχό και άτεχνο τσιμπούκι για λίγα δευτερόλεπτα και πήγε να περάσει καπότα.Εγώ της είπα να συνεχίσει το τσιμπούκι γιατί ήταν πολύ γρήγορο και αυτή μου είπε για τον χρόνο.Παίρνει κανα δυο τρείς ρουφηξιές ακόμα και σταματάει.Περνάεοι καπότα.Την γυρίζω σε στάση 69 όπου εκεί παλινδρομούσε απλώς το εργαλείο μου προσπαθώντας να τελειώσω χωρίς να κάνει τσιμπούκι.Και σε αυτή την στάση ήταν αρκετά σύντομη.Αφού περάσαμε στο σεξ της λέω οτι στο τέλος θα της τα δώσω στο στόμα και μου αρνήθηκε.Εγώ της είπα οτι στο σαλόνι ανακοινώνεται αυτό το πρόγραμμα.Αυτή συνέχισε να αρνείται.Τελικά μάλλον η συγκεκριμένη εξαναγκάζεται και συνεπώς στο δωμάτιο εκτελεί αγγαρεία.Πρώτη στάση ανέβασμα απο πάνω οπού πιο κοντά μου δεν ερχόταν μετά απο προτροπές μου.Την γυρνώ και σε πισοκωλητό οπού μετά απο μερικές παλινδρομήσεις έχοντας μαζέψει αρκετά αποθέματα απο τις διακοπές άδειασα τόνους απο σπέρμα στα κωλομέρια της και στην μέση της.Την σκούπισα με χαρτί ενω η συγκεκριμένη όσο ντυνόταν παρέμενε σιωπηλή.Της είπα οτι δεν φένεται να σου αρέσει αυτή η δουλειά με κοίταξε και δεν μου απάντησε.Μιλάει σπαστά ελληνικά και καταλαβαίνει τι της λες.Εν κατακλείδι με την συγκεκριμένη θα αργούσα να τελειώσω η και δεν θα τελείωνα καθόλου υπο νορμάλ συνθήκες.Η αποχή απο το σεξ ήταν αυτή που βοήθησε στο να τελειώσω.Δεν την συστήνω καθόλου για δοκιμή.Να προσθέσω επίσης οτι στο γατάκι της δεν της αρέσουν τα χαιδέματα αφού όσες φορές την χούφτωσα μου έβγαζε το χέρι.Πιστεύω οτι και κώλο η συγκεκριμένη δεν θα θέλει να δώσει η θα στήνεται έτσι ούτως ώστε να μην μπαίνει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Αυγούστου, 2011
φιλε ακριβως οπως τα λες με το μπαζο και εγω ενω την ηξερα απο παλια εκανα το λαθος να της δωσω 2η ευκαιρια γιατι μου αρεσε τωρα που αδυνατησε αλλα τα πραγματα γιναν οπως περιγραφης. το μονο λαθος σου ειναι πως δεν εκανες σωστη περγραφη στο τσιμπουκι που ειναι για κλαματα και ισως να μην μου εχουν παρει χειροτερο!!!!
A
achro1416
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1