Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στην οδό Διδύμου των Αθηνών, στην οποία προ πολλού λειτουργεί λαϊκή αγορά αιδοίων όπου εκδίδονται νυχθημερόν πλήθη θηλέων, περιφερόμενος το απομεσήμερο από πορνείο σε πορνείο, πλέοντας στη ζέστη στον κάματο, και τη χαύνωση.
Ορισμένα από αυτά τα θήλεα μετανάστευσαν από την Εσπερία στη Γραικυλία αναζητώντας την τύχη τους και τελικά έμαθαν την τέχνη της επαγγελματικής συνουσίας, ένα από τα επαγγέλματα που μπορεί κανείς να μάθει καλά στη Γραικυλία.

Τελικά καταδύθηκα στο θολάρι του αρ. 18.

Αναμένοντας την επίδειξη της εταίρας, ο νους αναπόλησε εικόνες ξεθωριασμένες, μισοχαμένες στην αχλή του παρελθόντος, καιρούς αλλοτινούς, μακρινές και ξεχασμένες αισθήσεις, γεύσεις, οσμές, συναισθήματα.
Σαν ήμουνα άγουρο αγόρι, στο όνειρό παρουσιαζόταν ένας λόφος με μικρά σπίτια – σπηλιές, σαν τα δρακόσπιτα στο Διδυμότειχο, που μέσα σ’ αυτά ήταν εταίρες θελκτικές και ηδυπαθείς, σε δωμάτια με φως απαλό, πορφυρό και μελιχρό, με ατμόσφαιρα ζεστή, καταδεκτική, προστατευτική.
Εκτιμώ ότι αυτή η ονειρώδης σκηνή είναι παράγωγο των επισκέψεών μου στα μέσα της δεκαετίας του 70, τότε που όλα μου φαίνονταν μαγικά, στο πορνείο στην οδό Περγάμου που είχε στην εξώπορτά του την ορειχάλκινη πινακίδα «Φρύνη».
Εφηβικές ονειρώξεις σε πορφυρή ομίχλη μπουρδέλου…

Το υπόγειο συνουσιαστήριο Διδύμου18, έχει μια ευρηματική εσωτερική διάταξη χώρων: τέσσερα δωμάτια συνουσιών το ένα δίπλα στο άλλο, με το ένα μόνο από αυτά να έχει παράθυρο εξαερισμού που βλέπει στο δρόμο. Τα υπόλοιπα δωμάτια έχουν παράθυρα που επικοινωνούν με τα διπλανά δωμάτια. Με τη διαρρύθμιση αυτή, ο εξαερισμός του πορνείου γίνεται μια φορά την ημέρα, όταν με πέρας των συνουσιακών εργασιών το προσωπικό αποσφραγίζει όλα τα παράθυρα.

Εμφανίστηκε η Τζούλια, Ρουμάνα κατά δήλωση και κατά τα φαινόμενα.
Νεαρότατη, βραχύσωμη, με μελάγχροα κόμη σε μορφή «αλογοουρά».

Στην εκ του σύνεγγυς επαφή, η αναπνοή της περιείχε αναθυμιάσεις τσιγάρου, σπέρματος και αλκοόλης (πιθανά από στοματικό μικροβιοκτόνο διάλυμα).

Η πρώτη σωματική επαφή ανδρός – γυναικός, συνήθως είναι η χειραψία.
Εν προκειμένω, η πρώτη μου σωματική επαφή με τη νεαρή πόρνη ήταν πεοθηλασμός.
Αφέθηκα στην ψωλογλυπτική της μέχρι τέλους, έως ότου σωριάστηκα με μετασυνουσιακή εξάντληση.
Αυτή, θριαμβεύτρια, παραμέρισε την αλογοουρά της για να τα διοχετεύσει τα σπέρματα από το στόμα στο νιπτήρα.

Για λίγη ώρα έχασα τον κόσμο και μου άρεσε…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 24, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
ΠΥΡΑΥΛΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
2.751
Πόντοι:
7.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, xenitemenipsixi, ZeroTolerance και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού